Гірник Спорт зазнав четвертої поспіль поразки

13 серпня “Гірник-Спорт” зазнав четвертої поспіль поразки в сезоні. В рамках шостого туру чемпіонату України в першій лізі, гірники вдома програли краматорському Авангарду з рахунком – 1:2.

Перший тайм завершився на користь господарів, на початку зустрічі відзначитися вдалося Андрію Шевчуку.

В другому таймі “Авангард” зумів відігратися, на 59 хвилині м’яч забив Собко. А на 79 хвилині завдяки автоголу й зовсім вийшов вперед, Шевчук намагаючись впадінні головою перервати фланговий навіс зрізав м’яч у свої ворота.

В наступному турі гірники зіграють з одеською “Жемчужиною”

13.08.2017 р. 6 тур перша ліга м. Горішні Плавні. Стадіон “Юність”

“Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – “Авангард” (Краматорськ) 1:2

Голи: Шевчук 16, Шевчук 74 (авт.) – Собко 59

“Гірник-Спорт”: Камінський, Коваленко, НосарєвКурелех, Луценко (Пінчук, 46), Цапій, Павлик, Корольков (Кравчук, 80), Панасенко, Шевчук, Фаюк (Прутян, 55)

Запасні: Мирний, Сидоренко, Дячук.

Головний тренер: Сергій Пучков

“Авангард”: Денчук, Воробей, Лобов, Єрмаков, Ульянов, Малюк, Шершень, Собко (Полюлях, 86), Шарай (Євдокимов, 90+3), Білоусов (Демченко, 60), Швидкий

Запасні: Савченко, Шаврин, Мірошник, Коротецький.

Головний тренер: Олександр Косевич.