Гірник Спорт на виїзді поступився Руху

У матчі 26-го туру “Гірник-Спорт” на виїзді мінімально поступився “Руху”.

Вперед “рухівці” вийшли на 20-ій хвилині: триходівку, яку розпочав на фланзі Русин, а продовжив Заставний, точним ударом у шістку результативно завершив Іван Калюжний – 1:0.

Відігралися гірники після перерви. Бойко відгукнувся на навіс з флангу, вистрибнув вище за усіх і зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

На 74 хвилині господарі перебуваючи в меншості (Заставний отримав другого гірчичника і покинув поле) вийшли вперед. Климчук віддав, Кухаревич відтер корпусом захисника і пробив у дальній кут 2:1

Перебуваючи в більшості гірники намагалися врятувати поєдинок й здобути хоча б одне очко, але не змогли, найкраща нагода в гостей була на 80 й хвилині, але м’яч після удару відскочив від поперечки на лінію воріт, але господарі відбили атаку горішньоплавнівців.

Тож, в підсумку 2:1. В наступному турі гірники, знову на виїзді, зіграють з ФК Минай.

24 липня 2020 року. Львів. Стадіон «СКІФ». 19:00. + 24 градуси. Без глядачів.

«Рух» – «Гірник-Спорт» – 2:1

Голи: Калюжний Іван, 20 (1:0), Бойко Олексій, 64 (1:1), Кухаревич Микола, 74 (2:1)

Рух» (Львів):  Мисак Роман, Заставний Володимир, Дуць Ігор-к,Білий Максим, Саків Тарас, Мартинюк Ярослав, Брікнер Іван (Коробенко Андрій, 46), Калюжний Іван (Марушка Руслан, 90), Русин Ростислав (Климчук Юрій, 70), Антві Ернест (Кухаревич Микола, 66), Синиця Олег (Копина Юрій).

Запасні: Ільющенков Олександр, Калугін Михайло, Ардазівшвілі Раті, Біленький Станіслав, Дос Габріель, Бойчук Богдан.

Головний тренер – Федик Іван.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні): Данкович Роман, Дяченко Семен (Шопін Володимир, 76), Карась Данило, Білий Іван, Моісеєнко Олексій (Лозовий Євгеній, 56), Збунь Олексій, Сорокін Андрій, Корольков Володимир-к (Батюшин Юрій-к), Малишкін Ілля, Твердохліб Єгор (Хомченко Віктор), Бойко Олексій (Герасимець Сергій).

Запасні: Ситников Антон, Чепелюк Олександр, Суханов Сергій, Векляк Богдан, Чередниенко Ілля.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Попередження: Заставний Володимир, Білий Максим, 75 – Бойко Олексій, Малишкін Ілля, Корольков Володимир, Карась Данило, Збунь Олексій.

Вилучення: Заставний Володимир, (друге попередження).