Гірник Спорт переграв одеську Жемчужину

Після чотирьох поспіль поразок “Гірник-Спорт” нарешті здобув перемогу, обігравши на виїзді “Жемчужину”.

Господарі відкрили рахунок вже в дебюті зустрічі. Вдовіченко зі своєї половини поля вивів Шестакова один на один з голкіпером, а той  Мирного переграв.

Гірники відігралися у другому таймі, Батюшин красивим ударом зі штрафного зрівняв рахунок, а на 75 хвилині Панасенко дальнім пострілом під поперечину, вивів гостей вперед. В підсумку 1:2 й Гірник Спорт піднявся на тринадцяту сходинку.

В наступному матчі “гірники” зустрінуться з київським “Арсеналом”.

19.08.2017 р. Перша ліга 7 тур. м. Одеса. Стадіон “Спартак”

“Жемчужина” (Одеса) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) 1:2

Голи: Шестаков 10 – Батюшин 51, Панасенко 75

“ЖЕМЧУЖИНА”: Ширяєв, Клімаков, Поспєлов, Шестаков, Паламар (Діденко 90), Долінський, Кулішенко (Лазарович 51), Вдовіченко, Малюк (Акімов 46), Георгієв, Ткач

Запасні: Стародубець, Деменчук, Хромих.

Головний тренер: Денис Колчін

“ГІРНИК-СПОРТ”: Мирний, Павлик, Пінчук, Панасенко, Батюшин (Сидоренко 87), Курелєх, Цапій, Шевчук (Черній 27), Фаюк (Кравчук 77), Луценко (Коваленко 70), Носарєв

Запасні: Камінський, Прутян.

Головний тренер: Сергій Пучков