Гірник Спорт поступився в Кривому Розі

Вже на першій хвилині матчі гості відкрили рахунок після подачі з флангу Яворський головою з лінії воротарського пробив точно в кут. Пропущений гол збентежив «Гірник», чим гості ледь не скористалися вдруге. В одній з атак м’яч фактично з порожніх воріт вибив захисник, ще один навіс замикав Яворський, але пробив над поперечиною.
А потім криворіжці відігралися. У своєму першому ж матчі за нову команду проти старої відзначився Даудов. А вже через декілька хвилин господарі вийшли в перед подачу з кутового з кількох метрів замкнув Баєнко.
А на 74-й хвилині господарі зняли питання про переможця Сітало вийшов один на один з воротарем і пробив в ближній кут. 3:1

Чемпіонат України. Перша ліга. 19-й тур 26 березня. Кривий Ріг. Стадіон “Металург”

“Гірник” (Кривий Ріг)“Гірник-Спорт” (Комсомольськ)3:1

Голи: Даудов 17, Баєнко 20, Сітало 73 – Яворський 1

“Гірник”: Ганєв, Даудов (Крамар 38), Баєнко, Григорик, Рябов (Ситник 69), Жук, Сітало, Боровський, Дорош (Яровий 83), Солдат, Тєрєхов

“Гірник-Спорт”: Ситніков, Волчков, Кропивний, Герасимець, Воронченко (Цурупін 87), Доценко, Ковалевський (Савін 59), Моїсеєнко, Кірієнко (Ярчук 73), Яворський, Ломко

Попередження: Ганєв 86 – Доценко 56, Кропивний 75