Гірник Спорт пропустив чотири м’ячі від Рівненського Вереса

14 квітня, Гірник Спорт (Горішні Плавні) в рамках 25-го туру чемпіонату України у першій лізі, поступився у виїзному поєдинку одному з лідерів першості Рівненському “Вересові.”

Гру активніше розпочали господарі, що й дозволило їм першими відкрити рахунок. На 16 хвилині матчу найкращий бомбардир ліги Руслан Степанюк реалізував пенальті.

А через 11 хвилин Степанюк робить дубль. Після навісу від кутового прапорця голкіпер Гірників невдало зіграв на виході, м’яч відскочив до нападника Вереса, який зумів виграти боротьбу в Андрія Шевчука й проштовхнути шкіряного у ворота – 2:0.

Ще за п’ять хвилин рахунок й зовсім став непристойним. Борзенко ударом головою замкнув передачу Котляра – 3:0.

Після перерви господарі продовжили громити гостей. На 71 хвилині поєдинку Волошинович відгукнувся на чергову передачу Котляра й головою вразив ворота суперника 4:0.

Після цього гравці Вереса дещо заспокоїлися й дали гостям відіграти два м’ячі.

Обидва голи гірники забили зі стандартів. Спершу Сергій Панасенко ідеально виконав штрафний удар – 4:1, а наприкінці матчу Олексій Моїсеєнко завершив лік забитим голам у зустрічі, реалізувавши пенальті за гру рукою Дмитра Козьбана – 4:2.

14.04. 2017 р. 25 тур .Перша ліга, м. Рівне, стадіон «Авангард»

«Верес» – «Гірник-Спорт» – 4:2 (3:0)

Голи: Степанюк 16 хв з пенальті, 27 хв, Борзенко 33 хв, Волошинович 71 хв – Панасенко 73 хв, Моїсеєнко 86 хв, з пенальті.

«Верес»: Ільющенков – Зозуля, Білий, Борзенко, Западня, Кучеров, Орловський, Волошинович (Герасимець, 74), Котляр, Степанюк (Коблюк, 90+1), Сікорський (Козьбан, 62).

Запасні: Когут, Каваців, Морозенко, Петько.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Гірник-Спорт»: Ситников – Коваленко, Курелех, Голядинець, Сахневич, Моісеєнко, Павлик (Разуваєв, 79), Корольков (Кравчук, 80), Панасенко, Шевчук, Дячук (Яворський, 46).

Запасні: Крюков, Цапій, Носарєв, Ченбай.

Головний тренер: Сергій Пучков.

Попередження: Котляр (19), Кучеров (22), Білий (84) – Голядинець (23), Дячук (23), Павлик (28), Коваленко (35), Панасенко (90+3).