Гірник Спорт розгромно поступився Волині

У матчі 29-го туру «Гірник-Спорт» поступився луцькій “Волині”.

Гірник-Спорт з перших хвилин показав, що не збирається грати другим номером. Ближче до 30-ї хвилини Чередниченко вивалився на рандеву з Литовченко, але не влучив у порожній ближній кут.

Господарі після моменту біля своїх воріт активізувалися, і після затяжної атаки Куліш мав гарний момент, але з п’яти метрів пробив над воротами Ситникова. А ближче до перерви Кожанов з правого кута розрядив гармату, м’яч пролетів над поперечиною.

Але на початку другого тайму Кожанов після ідеальної передачі в вільну зону від Рябова зумів з району штрафного пробити у дальню штангу, від якої м’яч залетів у ворота – 1:0. Через десять хвилин забив Куліш, отримавши передачу від Климця і у своєму стилі забив з розвороту – 2:0.

Після другого забитого гола гравці “Гірника-Спорт” віддали ініціативу суперникам, які створили декілька хороших моментів для взяття воріт.

Утім, ані Олексій Збунь, ані Юрій Батюшин потужним дальнім ударом у нижній кут воріт, ані Сергій Герасимець із меж карної зони розпечатати Літовченка так і не змогли.

В компенсований час Рябов знайшов передачею Кобзаря, який зумів уникнути офсайду й ударом в кут встановив остаточний рахунок у матчі. поставив жирну крапку в матчі. Попри поразку команда Ігоря Жабченка зберігає за собою дев’ятий рядок у чемпіонаті.

Тепер “Гірнику-Спорт” залишилося зробити останній крок, після якого сезон для команди буде завершений.

У четвер, 13 серпня, “Гірник-Спорт” у домашньому матчі зіграє з “Прикарпаттям” з Івано-Франківська.

7 серпня 2020 року. 29-й тур. Луцьк. Стадіон “Авангард”. 17:30. + 31 градус.

Волинь (Луцьк) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 3:0.

Голи: Кожанов, 50 (1:0), Куліш, 61 (2:0), Кобзар, 90+1 (3:0).

Волинь: 18. Літовченко Сергій, 26. Мартинюк Олександр, 3. Сімінін Сергій-к, 18. Приндета Віталій (34. Климець Олександр, 58), 21. Конкольняк Ярослав (93. Цюпа Іван, 42), 16. Рябов Артур, 11. Сад Валерій, 22. Волошинович Ростислав (23. Норенков Денис, 75), 29. Кожанов Денис (28. Кобзар Богдан, 69), 8. Чачуа Амбросій, 9. Куліш Станіслав (17. Михалик Тарас, 84).

Запасні: 42. Неділько Віталій, 14. Кизилатеш Джемаль, 45. Сасовський Максим.

Головний тренер – Андрій Тлумак

Гірник-Спорт: 1. Ситников Антон, 16. Малишкін Ілля (17. Суханов Сергій 46), 14. Векляк Богдан, 12. Білий Іван, 18. Шопін Володимир, 13. Петрусенко Олександр (7. Хомченко Віктор, 64), 6. Чепелюк Олександр, 23. Батюшин Юрій-к (8. Корольков Володимир, 74), 9. Бойко Олексій (21. Герасимець Сергій, 64), 19. Збунь Олексій, 24. Чередниченко Ілля (10. Лозовий Євгеній, 57).

Запасні: 25. Данкович Роман, 5. Сорокін Андрій, 8. Корольков Володимир, 17. Суханов Сергій, 7. Хомченко Віктор, 21. Герасимець Сергій, 10. Лозовий Євгеній, 3. Карась Данило.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Поперндження: Сад, 28, Конкольняк, 41, Куліш, 70, Норенков, 82 – Малишкін, 16, Герасимець, 78, Білий, 89.