Динамо виграє у Порту, а Шахтар забиває Реалу три м’ячі

Відбулись матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів. У групі А донецький “Шахтар” у Львові грав проти мадридського “Реала”. Перший матч між цими командами на “Сантьяго Бернабео” закінчився перемогою іспанців з рахунком 4:0. Матч у Львові відбувався за схожим сценарієм. “Реал” домінував на полі, Роналду відзначився дублем і до 75-ї хвилини рахунок уже був 0:4 на користь мадридців. Проте наприкінці гри донецьким футболістам вдалось переломити хід зустрічі і “Шахтар” зумів забити “Реалу” три м’ячі.
_
“Шахтар” (Донецьк) – “Реал” (Мадрид) 3:4
Голи: Тейшейра 77 (пен.), 89, Дентіньйо 83 – Роналду 18, 70, Модріч 50, Карвахаль 52

_
У групі G київське “Динамо” грало у Португалії з лідером групи. Перший матч між “Порту” і “Динамо” завершився 2:2 за відсутності Ярмоленка. На стадіоні “Драгао” київляни вийшли вже із своїм лідером і саме Андрій на 35-й хвилині з пенальті відкрив рахунок, перегравши Касільяса. Подвоїв рахунок молодий Дерліз Гонсалес. “Динамо” перемогло і наблизилось за очками до “Челсі” і “Порту”. Для виходу в 1/8 Ліги чемпіонів київлянам залишилось обіграти вдома “Маккабі”.

“Порту” – “Динамо” (Київ) 0:2
Голи: Ярмоленко 35 (пен.), Гонсалес 64