Донецький “Шахтар” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів вдома переміг італійську “Рому”

Донецький “Шахтар” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів вдома переміг італійську “Рому”. Поєдинок у Харкові “завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі цього протистояння краще були італійці. “Рома” мала кілька гольових моментів, а “Шахтар” здебільшого оборонявся. А наприкінці першого тайму гості відкрили рахунок. На 41-й хвилині матчу Дженгіз Ундер вивів гостей вперед – 0:1.

Другий тайм вже був за “Шахтарем”. На 52 “гірники” зрівнюють рахунок, після пасу через все поле від Ракицького на Феррейру, останній прибрав захисника і пробив у кут воріт Роми – 1:1.

Вдруге “Шахтар” забив зі штрафного, який на 71-й хвилині реалізував Фред – 2:1.

Матч-відповідь пройде за два тижні в Римі.

21 лютого. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. м. Харків. ОСК “Металіст”

“Шахтар” (Донецьк, Україна) – “Рома” (Рим, Італія) 2:1

Голи: Факундо Феррейра 52, Фред 71 – Дженгіз Ундер 41

“Шахтар”: Андрій П’ятов – Богдан Бутко, Ярослав Ракицький, Сергій Кривцов (Іван Ордець 45+3), Ісмаїлі – Фред, Тарас Степаненко – Марлос, Тайсон, Бернард (Віктор Коваленко 90+2) – Факундо Феррейра

Рома”: Аліссон Бекер – Алессандро Флоренці (Бруно Перес 71), Костас Манолас, Федеріко ФасіоАлександар Коларов – Даніеле Де Россі, Кевін Строотман – Раджа Наінгголан (Грегуар Дефрель 83) – Дженгіз Ундер (Жерсон 71), Дієго Перотті – Едін Джеко

Попередження: Факундо Феррейра 80, Тайсон 90+1 – Дієго Перотті 90+1