Клуб з Мадрида упевнено виграв фінал Ліги Європи

16 травня в Ліоні (Франція) завершився фінальний поєдинок Ліги Європи, в якому зустрічалися французький “Марсель” та іспанський “Атлетіко” (Мадрид). Футболісти “Атлетіко” обіграли суперника з рахунком 3:0 і втретє у своїй історії стали володарями трофею Ліги Європи. Героєм фіналу став форвард “Атлетіко” – француз Антуан Грізманн. На 21-й хвилині першого тайму він скористався нерозторопністю захисників “Марселя” і легко відкрив рахунок. На 49-й хвилині той же Грізманн забив схожий гол – перехоплення в центрі, красива розпасовка в дотик 2:0. На 89-й хвилині Коке встановив остаточний рахунок – 3:0.