Кременчуцький Кремінь вдома розгромив одеський ФК “Реал-Фарма”

У 28 турі чемпіонату України в другій лізі Кременчуцький Кремінь вдома розгромив свого найближчого переслідувача по турнірній таблиці одеський ФК “Реал-Фарма”.

Господарі з перших хвилин зустрічі кинулися в атаку, й гол не змусив себе довго чекати, вже на 5 хвилині матчу Леван Кошадзе влучним ударом відкрив рахунок.

В середині тайму Євген Кравчук перевагу подвоїв замкнувши головою передачу зі стандарту – 2:0

Після перерви одесити мали можливість скоротити рахунок, але Віталій Онопко зіграв надійно, відбивши удар з воротарського майданчика.
Кремінь продовжував чинити тиск на ворота суперника, що й призвело до третього взяття воріт. На 61 хвилині Артем Козлов сильним ударом з-за меж штрафного відправив м’яч під ближню стійку. В підсумку 3:0 на користь господарів..

Завдяки перемозі Кремінь закріпився на третій сходинці турнірної таблиці відстаючи на 6 очок від лідера першості.

3 травня 2017 р. Друга ліга, 28-й тур.м.Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаєва.1100 глядачів.
«Кремінь» (Кременчук) – «Реал Фарма» (Одеса) 3:0
Голи: Кошадзе 5 хв, Кравчук 19 хв, Козлов 61 хв.

«Кремінь»: Онопко, Піскун, Кравчук, Ентін, Горват, Лісовий (Іванов, 76), Богданов, Кошадзе, Степанчук (Тертишний, 71), Козлов (Скоцький, 81), Тимченко (к).
Запасні: Олійник, Бичков, Бобров, Москалик.
Головний тренер: Сергій Ященко

«Реал Фарма»: Кравченко, Забродський (Хромих, 46), Серденюк, Бабенцов, Какушин, Костюк, Бичков (Злепко, 46), Бондаренко, Воробей (Поліщук, 54), П’ятов, Грубий.
Запасні: Георгица, Дмитрієв, Задойко, Лиховидов.
Головний тренер: Володимир Горілий