“Кремінь” втрачає перемогу в матчі з “Черкащиною”

10 серпня “Кремінь провів виїзний матч в рамках третього туру Першої ліги. Суперником кременчужан була “Черкащина”. На перерву команди пішли із рахунком 0:2 на користь “Кременя”.

Однак у другому таймі черкащани значно додали у грі й швидко відіграли два голи. Могли забити ще принаймні два, однак кременчужанам пощастило втримати нічию.

“Черкащина” – “Кремінь” – 2:2

Голи: Медведь, 51, Малєй, 65 – Гончаренко, 28, Павлик, 32

“Черкащина”: Майборода, Домальчук, Цибульник, Бурлін, Чорний, Медведь, Бойко, Кошелюк, Зеленевич, Погранічний, Фаюк.

Запасні: Марченко, Шурубура, Сторчоус, Тищенко, Тенжицький, Задорожнюк, Стрикаль, Орел, Малєй, Цебро, Ленчинков, Антонюк.

Головний тренер: Олександр Кирилюк

“Кремінь”: Будюк, Сидоренко, Зозуля, Гончаренко, Ченбай, Сафонов, Єрмаченко, Павлик, Воронченко, Мурашов, Локтіонов.

Запасні: Олійник, Маліновський, Астахов, Масалов, Скоблов, Тарануха, Нечипоренко.

Головний тренер: Ігор Столовицький