Кремінь знову очолив турнірну таблицю другої ліги

У суботу 5 листопада кременчуцький “Кремінь” на виїзді переміг “Нікополь-НПГУ”. Матч закінчився з рахунком – 2:3.
Перший тайм завершився на користь господарів єдиний гол з пенальті забив Махнєв – 1:0.
У перерві наставник Кременя вніс корективи в гру команди, й перша половина другого тайму пройшла за тотальної переваги кременчужан, завдяки чому вдалося зрівняти рахунок, рівновагу встановив Козлов 1:1.
А вже через 5 хвилин Піскун вивів Кремінь вперед 1:2.
В кінці другого тайму Кремінь пропустив, і знову з пенальті, який реалізував той же Махнєв – 2:2.
Здавалося що перемога втрачена, але на четвертій компенсованій хвилині матчу Кремінь все ж зумів дотиснути господарів, переможний гол забив Козлов 2:3.
Завдяки перемозі Кремінь повернув собі першу сходинку у турнірній таблиці.

05.11.16. Друга ліга, 17-й тур  м Нікополь. Стадіон «Електрометалург» 700 глядачів.
“Нікополь-НПГУ” (Нікополь) – “Кремінь” (Кременчук) – 2: 3
Голи: Махнєв, 40 (пенальті), 87 (пенальті) – Козлов, 70, 90 + 4, Піскун, 75

“Нікополь-НПГУ”: Петриченко, Литвяк, Дегтярьов, Махнєв, Таряник, Росляков (Кренько, 60), Кірєєв, Вакулінскій, Шестипалов, Михальчук (Шарай, 78), Воронін (Косіненко, 90).
Запасні: Харін, Сумцов, Гиберт.
Головний тренер: Григорій Варжеленко.

“Кремінь”: Онопко, Бичков, Ентін (Тимченко, 60), Курелех, Кунєв, Піскун (Сидоренко, 70), Горват, Сторчоус, Кошадзе (Тертишний, 80), Скоцький, Козлов.

Запасні: Ленчінков, Пільтенко, Москалик.
Головний тренер: Сергій Ященко.

Попередження: Шестипалов 53, Литвяк 70, Петриченко  90+3 – Бичков 41, Горват 60, Курелєх  85