Кремінь переграв Гірник (Кривий Ріг)

Матч проти Гірника пройшов в рівній боротьбі. Команди створили вкрай мало гольових моментів і єдиний м’яч вдалося провести Артему Козлову, який зумів скористатися помилкою в обороні суперника.

25.02.2016 р 14:15. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» ім.О.М.Бабаева. Товариський матч
«Кремінь» (Кременчук) – «Гірник» (Кривий Ріг) 1: 0 (0: 0)
Гол: Козлов 63 ‘
«Кремінь», 1 тайм: Олійник, Кунєв, Шершень, ІНП, Ченбай, Піскун (к), Стрільців, ІНП, Ентін, Степанчук, Черній.
«Кремінь», 2 тайм: Олійник, Ховбоша, ІНП, ІНП, Курелех, ІНП, Тертишний, Стрільців (ІНП 72 ‘), Козлов, Волошин, Ченбай (Степанчук 65′).
Головний тренер: Сергій Ященко.
«Гірник»: Гурин (Ганев, 46), новачок (Солдат, 46), Терехов, Павлов (к) (Баєнко, 46), Бука (Бринько, 46), Шмат (Дорош, 46), Яровий (новачок, 46) , новачок (Рябов, 46), Сніжко (Григорик, 46), новачок (Боровський, 46), Дацюк (Сітало, 46).
Головний тренер: Геннадій Приходько.