«Кремінь» поступається «Гірник-Спорту» в дербі Полтавщини

21 вересня, футбольний клуб «Кремінь» зіграв у Горішніх Плавнях проти місцевого «Гірник-Спорту». Кременчужани поступилися супернику з рахунком 2:0.

У першому таймі була рівна гра, за якої обидві команди створювали небезпечні моменти. У «Кременя» мали шанс забити Куліш та Бичков, «Гірник-Спорт» завершував свою атаки дальніми пострілами.

Доля матчу вирішалася у другому таймі. Успіх господарям принесли два стандарти. Спочатку Ілля Чередниченко, який тільки вийшов на заміну, заробив штрафний. Цей удар на 65-й хвилині результативно пробив Юрій Батюшин – 1:0.

Потім наприкінці матчу вже Олексій Збунь змусив суперника порушити правила неподалік штрафного майданчика на правому фланзі. Здавалося, що Андрій Герт буде робити навіс, але на 87-й хвилині він вирішив пробити по воротах і влучив у ближній від голкіпера кут воріт – 2:0.

ФК «Кремінь» у наступному маті прийме «Оболонь» Київ. Гра відбудеться 26 вересня на стадіоні «Кремінь-Арена».

Гірник-Спорт також у суботу проведе поєдинок у Дніпрі, із «ВПК-Агро» (Магдалинівка).

«Гірник-Спорт» – «Кремінь» – 2:0

Голи: Батюшин 65, Герт 80

«Гірник-Спорт»: Ситников Шопін Калугін Карась Герт Мурза Семенів Чепелюк Батюшин Гоменко Збунь.

Запасні: Жмурко, Черниш Сухомов Герасимець Твердохліб Малишкін Петрусенко Чередниченко. Головний тренер: Ігор Жабченко

«Кремінь»: Олійник, Мягков, Головко Курелєх Чеботаєв Бичков Геловані Зубков Островський Сорокін Куліш.

Запасні: Данкович Закорський Брюхов Бородай Білоус Галата Молько Кривенко Кучеренко.

Головний тренер: Олександр Головко