Кубок Пожечевського: Кремінь виявився сильнішим за Полтаву

Сьогодні, 9 лютого, відбувся другий тур групового етапу Кубка Пожечевського. В першому матчі дня лідер другої ліги Кременчуцький “Кремінь” здобув перемогу над господарем турніру першоліговим ФК “Полтава”. Матч завершився з рахунком 2:1. За переможців відзначились Богданов та Тимченко. Єдиний гол у полтавців забив з пенальті Трояновський.

09.02.2017. с.Копили  НТБ ФК “Полтава”

МФК «Кремінь» (Кременчук) – ФК «Полтава» (Полтава) 2: 1

Голи:Богданов 15, Тимченко 68 – Трояновський 23 (п)

МФК «Кремінь» (Кременчук): Ленчінков, Бичков, Ентін, ГНП, Горват, ГНП, Богданов, Степанчук (ГНП 70 ‘), Скоцький (Сидоренко 60′), Тертишний, Тимченко.

Запасний: Олійник.

Головний тренер:  Сергій Ященко

ФК «Полтава» (Полтава), 1-й тайм: Кринський, Кушніренко, Ковтун, Парамонов, Голіков, Дмитренко, Пуканич, Зеленевіч, Соломка, Трояновський, Нехтій

ФК «Полтава» (Полтава), 2-й тайм: Бонь, Приходько, Кушніренко, Ковтун, Лучик, Сокуренко, Гришин, Янаков, Пучковський, Пуканич, Мішин.

Головний  тренер: Юрій  Ярошенко

Попередження: Дмитренко 18, Нехтій 33, Кравчук 39, Богданов 52.