Став відомий переможець кубку пам’яті ім. О.М.Бабаєва

Вчора у Кременчуці відбувся фінальний поєдинок кубку пам’яті президента ФК Ворскли та ФК Кременя Олега Мейдановича Бабаєва. У фіналі зустрілися Геологія та Кремінь 2000.
Першими рахунок у зустрічі відкрили юні гравці “Кременя” автором голу став Іван Куць. Але втримати перевагу молодь Кременя не змогла.
Надалі Геологія повністю заволоділа ігровою ініціативою й ще до перерви В’ячеслав Кувшинов зробив рахунок нічийним.

Він же на початку другого тайму вивів “Геологію” вперед, а ще через п’ять хвилин Кирило Смирнов встановив рахунок на табло 3:1 на користь своєї команди.
Під завісу матчу “геологи” забили в четверте, остаточну крапку у поєдинку поставив Сергій Лапа.

Отже, новим володарем трофею став дебютант змагань ФК Геологія, який виграв трофей с першої спроби.

17.05. 2017 р. Стадіон “Кремінь-Арена” ім. О.М.Бабаєв.