Стали відомі чвертьфіналісти Кубка Гадяцького району

Сьогодні у Кубок Гадяцького району було зіграно поєдинки 1/8 фіналу.

Згідно сітки турніру через непарну кількість команд з 1/8 стартують 6 команд, а решта 5 розпочнуть з чвертьфіналів.
З трьох запланованих поєдинків 1/8 фіналу відбулися лише два. В цих матчах ФК Вельбівка та ФК Рашівка здобули переконливі перемоги, розгромивши своїх суперників, й потрапили до наступного раунду, де на них вже чекають ФК «Темп» (Б. Лука) та ФК «Інтер» (Сергіївка).

Ще в одному поєдинку між ФК Колос (Веприк) – ФК Петрівка господарям було зараховано технічну перемогу. В наступному раунді команда з Веприка зустрінеться з чинним чемпіоном ФК «Доргаз» (В.Будища).
Також, сьогодні відбувся й один матч чвертьфіналу перемогу в якому здобула Нива(К.Лука) перегравши ФК Бобрик в лише в серії післяматчевих пенальті 3:2, основний час зустрічі закінчився нульовою нічиєю.