Товариський поєдинок між Кременем та Гірником Спорт завершився нічиєю

31 січня у Кременчуці відбувся товариський поєдинок між місцевим Кременем та Гірником Спорт із сусідніх Горішніх Плавнів. Для господарів це перший контрольний поєдинок після відпустки, гості ж вже встигли зіграти два спаринги, один з яких саме на цьому стадіоні.

Першими в зустрічі відзначилися  “гірники”, на сьомій хвилині забив Черній. Господарі відігралися після перерви, гол на свій рахунок записав Саркісян, тож в підсумку нічия 1:1.

Свій наступний поєдинок “Гірник-Спорт” проведе в п’ятницю, 2 лютого в Кропивницькому, де зіграє з дублерами «Зірки», а кременчужани вдома 7 лютого приймуть дубль Олександрії.

31.01.2018. ТМ. Стадіон «Кремінь-Арена» ім. О.Бабаєва.

«Кремінь» (Кременчук) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 1:1

Голи: Черній 7, Саркісян 78.

«Кремінь»(1-й тайм): А. Олійник, Бичков, Вовкодав, Ченбай,  ГНП,  ГНП, Богданов, Степанчук, В.Олійник, Янаков, Тимченко.

«Кремінь»(1-й тайм): Онопко, Бичков (Ентін, 72), Ходуляі, Квач, Саркісян, Горват,  ГНП,  ГНП,  ГНП,  ГНП, Куць.

Гірник-Спорт (1-й тайм): Поштаренко, Пінчук, Кравчук, ГНП, Коваленко, ГНП, Корольков (к), Батюшин, ГНП, Черній, Фаюк.

Гірник-Спорт: (2-й тайм): Поштаренко (Камінський), ГНП, Носарєв, Сидоренко, Коваленко (ГНП), ГНП, ГНП, Павлик, Шевчук, Прутян.