ФК «Полтава» вийшов до фіналу Кубка Пожечевського

ФК «Полтава» став першим фіналістом Кубка Пожечевського. У півфіналі “містяни” з рахунком 2:0 перемогли Ворсклу U-21.
Обидва голи, були забиті в середині першого тайму з інтервалом у три хвилини. Спершу на 26 хвилині відзначився Недоля, а потім на 29 хвилині Дегтярьов.

13.02. 2018 1/2 фіналу Кубка Пожечевського с. Копили, НТБ ФК «Полтава».

«Ворскла» U-21 – ФК «Полтава» 0:2

Голи: Недоля (26), Дегтярьов (29)

«Ворскла» U-21: Різник, Дмитрієв, Таранушич (Давидко, 46), Жениленко (к) (Коротченко, 72), Ключик (Пилипенко, 46), Зосенко (Дудка, 67), Черткоєв (Галата, 70), Дугу (Котов, 75), Даниленко (Юрченко, 58), Шарило (ГНП, 46), Хасан (Асан, 75).

Головний  тренер: Олександр Омельчук

ФК«Полтава»: Кринський (Кучинський,46), Бородай (Іванов, 46), Парамонов (Голіков,46), Жук, Недоля (Сокуренко), ГНП (ГНП,46), Покотилюк (Яцик), Трояновський (ГНП,46), Савін (Мединський,46), Насібулін (Савченко, 46), Дегтярьов (Ковпак,46).

Головний тренер: Анатолій Безсмертний