ФК Полтава вилетів з 1/16 фіналу Кубка України

Сьогодні, 26 липня, ФК Полтава у матчі 1/16 фіналу Кубка України, на виїзді зустрічався з ФК «Інгульцем» й зазнав першої поразки в сезоні поступившись з рахунком 3:1.

Перший тайм завершився мінімально на користь господарів, які відзначились на 43 хвилині, автором голу став Мішуренко.

Відразу після перерви полтавці рахунок зрівняли, провалом у захисті Петрівців скористався Фоменко.

Нічийний результат протримався всього десять хвилин, після чого Жуков вивів “Інгулець” вперед.

А під завісу поєдинку господарі забили втретє, голом відзначився Кретов.

Отже, полтавці вслід за Кременчуцьким Кременем вибувають з розіграшу Кубку України.

26.07.2017 р. Кубок України 1/16 фіналу. м. Петрове. Ст. “Інгулець”

«Інгулець» (Петрове)— ФК «Полтава»  3:1

Голи: Мішуренко 43 хв.  Жуков 63 хв, Кретов 83 хв – Фоменко 52 хв.

«Інгулець»: Попович, Кретов, Бесараб, Данильченко, Світличний, Жуков, Медведєв, Рябушко (Росляков, 69), Павелько (Омельченко, 60), Шарко, Мішуренко (Січінава, 55)

Головний тренер: Сергій Лавриненко

ФК «Полтава»: Кринський, Бородай, Параманов, Кушніренко, Голіков, Сокуренко, Покотилюк (Недоля, 71), Страшкевич (Трояновський, 72), Савченко, Олійник (Бараннік, 77), Фоменко

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

Попередження: Павелько 22, Шарко 33 – Кушніренко 65, Бородай, 73. Парамонов 90.