ФК Полтава здобула нічию в Рівному

В матчі одинадцятого туру чемпіонату України в першій лізі ФК Полтава здобула нічию в Рівному проти місцевого Вереса.

Рівняни з перших хвилин розпочали штурм воріт гостей, і вже на 13 хвилині матчу досягли свого. Антон Котляр виконав подачу з кутового, Борис Орловський виграв боротьбу у захисників, а Руслан Степанюк коліном переправив м’яча у ворота.

Через дві хвилини кращий бомбардир господарів оформив дубль, змусивши Мирослава Боня вдруге виймати м’яч з власних воріт.
Полтавці швидко оговталися після двох пропущених голів, й на 24 хвилині матчу відіграли один м’яч. Юрій Соломка пробив без шансів для воротаря – 2:1.
Ще до перерви Руслан Степанюк міг оформити хет-трик. Втім, перший тайм так і завершилася за мінімальної переваги рівнян.
Одразу по перерві гості зрівняли рахунок. Новачок “містян” Євген Трояновський головою точно пробив у кут воріт Богдана Когута – 2:2.

Забити переможний гол могли обидві команди, але рахунок до фінального свистка залишився не змінним.

Чемпіонат України. Перша ліга, 11 тур 25 вересня 2016 р. Рівне, стадіон «Авангард», 4550 глядачів

НК «Верес» – ФК «Полтава» – 2:2

Голи: Степанюк (13, 16) – Соломка (24), Трояновський (54).

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Котляр (Сергійчук, 76), Волошинович (Герасимець, 57), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 46).

Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Бурлін.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

ФК «Полтава»: Бонь, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Лещенко (Бочкур, 46), Дмитренко, Недоля (Лісовий, 72), Насібулін, Зеленевич (Дегтярьов, 78), Трояновський, Соломка.

Запасні: Кринський, Сокуренко, Гудак, Воронченко.
Головний тренер: Юрій Ярошенко.

Попередження: Котляр (68) –  Трояновський (19), Насібулін (26).