ФК Полтава мінімально поступилася Іллічівцю

У 11-му турі ФК «Полтава» зустрічалася на виїзді в Маріуполі проти місцевого «Іллічівця». До цього матчу шлях команд, ще не перетинався, це перша гра між командами в рамках чемпіонатів України.

На початку матчу Полтавчани порушили правила в своєму штрафному майданчику за що, й були покаранні одинадцятиметровим, який на 8 хвилині вдало реалізував Вакуленко. На при кінці другого тайму Іллічівець подвоїв перевагу Безбородько реалізував вихід сам на сам з воротарем 2-0. Полтавчани змогли забити лише гол престижу на 80 хвилині відзначився Парамонов.

Після перемоги Іллічівець наздогнав Полтаву в турнірній таблиці, в обох команд по 13 очок, таким чином вони та, ще дві команди розділять 8 – 11 сходинки.

4 жовтня 2015 року. Маріуполь. Стадіон «Іллічівець». 1200 глядачів. + 22С.

«Іллічівець» – «Полтава» 2: 1

Голи: Вакуленко 8 хв(пенальті), Безбородько 73 хв,  Парамонов 80 хв.

Попередження: Жичиков, 42 – Зозуля, 7, Ковтун, 25, Фаворов, 29, Парамонов, 64

«Іллічівець»: Гальчук, Жичиков, Цюпа, Сидоренко, Мигунов, Вакуленко, Мішньов (Скоблов, 90), Іванисеня (Кольцов, 25) Глущук (Дуць, 89), Писко, Безбородько
Запасні: Чурілов, Приходько, Янаков, Єфремов
Гол.тренер: Валерій Кривенцов

«Полтава»: Кучинський, Стеценко, Ковтун, Парамонов, Кравченко, Фаворов, Ковальчук (Недоля, 51), Зозуля (Іванов, 53), Масалов, Насібулін
Запасні: Бонь, Іванов, Ткачов, Білий, Прокипчук, шастати, Недоля