ФК Полтава переграла Черкаський Дніпро

8 вересня в рамках восьмого туру чемпіонату України в другій лізі ФК Полтава, після трьох поспіль поразок, нарешті здобула перемогу, перегравши Черкаський Дніпро, безпрограшна серія якого налічувала одинадцять матчів

Команди результативно розпочали матч, й вже на десятій хвилині рахунок у зустрічі був 1:1.
На сьомій хвилині поєдинку Максим Зеленевич замкнув фланговий простріл партнера по команді зробивши рахунок 1:0, а за дві хвилини гості відігралися завдяки автоголу захисника полтавчан Вадима Парамонова.

Відразу після перерви Максим Лісовий засмутив своїх колишніх одноклубників, вдало реалізувавши штрафний удар 2:1.

А в кінці зустрічі у компенсований час дніпряни, які намагалися зрівняти рахунок, пропустили гостру контратаку городян. Вадим Воронченко, зігравши на випередження, встановив остаточний рахунок у грі – 3:1.

08.09.2016 р. 8 тур. м.Полтава. Стадіон «Локомотив». 1200 глядачів.

ФК «Полтава» – «Черкаський Дніпро» 3:1 (1:1)

Голи: М.Зеленевич 7 хв, М.Лісовий (48 хв, В.Воронченко 90+3 хв, В.Парамонов (9 хв, автогол).

ФК «Полтава»: М.Бонь, С.Вовкодав, О.Ковтун, В.Парамонов, М.Лещенко, М.Лісовий, А.Недоля (О.Дмитренко, 85 хв), В.Насібулін, Ю.Соломка (В.Воронченко, 90 хв), М.Зеленевич, М.Дегтярьов (Є.Іванов, 73 хв).

Запасні: В.Кринський, Р.Гудак, Р.Бочкур, О.Гуськов.

Тренер: А.Зав’ялов.

«Черкаський Дніпро»: М.Кучинський, О.Синьогуб, О.Тарасенко, Р.Гончаренко, Д.Балан, О.Цибульник, О.Савченко (Р.Качур, 83), В.Шопін, І.Мединський (А.Ісраілов, 57), А.Крамар (І.Семенина, 66), О.Батальський.

Запасні: О.Будюк, Я.Ямполь, О.Маїк, А.Скарлош.

Головний тренер: І. Столовицький

Попередження: М.Лещенко (20) – Д.Балан (31), О.Синьогуб (50), О.Тарасенко (87).