ФК “Полтава” повернув собі другу сходинку

ФК “Полтава” повернув собі другу сходинку першої ліги перегравши вдома прямого конкурента – “Інгульця”. Гра завершилась з рахунком 2:0 полтавці забили по голу у кожному з таймів.

Спершу у середині першого тайму Насібулін на лінії штрафного знайшов Покотилюка, а той пробив під штангу. А наприкінці матчу Дегтярьов, замкнув з “другого поверху” подачу Савіна.
“Полтава” та “Інгулець” міняються у таблиці місцями. У наступному турі “містяни” зіграють з “Геліосом”.

28.04.2018 Перша ліга 30 тур м. Полтава. Стадіон “Локомотив”

ФК “Полтава” – “Інгулець” (Петрово) 2:0

Голи: Покотилюк 24, Дегтярьов 85

ФК “Полтава”: Кринський, Насібулін (Савченко 69), Парамонов, Бородай, Жук (Башлай 62), Ковпак (Дегтярьов 58), Крапивний, Покотилюк, Савін (Жичиков 87), Мединський, Іванов

“Інгулець”: Ганєв, Синьогуб, Лупашко, Балан, Павлов, Кучеренко (Мішуренко 53), Акименко (Рябушко 86), Новотрясов (Гончаренко 5), Піднебенний, Клименко (Дорошенко 82), Запорожець

Попередження: Башлай 63