ФК Полтава поступився Оболоні

В рамках 28-го туру Першої ліги ФК Полтава приймав столичну “Оболонь”. На 32 хвилині першого тайму Антон Шевчук відкрив рахунок у матчі, перегравши воротаря Полтави, а через дві хвилини Артем Фаворов змусив голкіпера вдруге діставати м’яча з воріт.

У другому таймі господарі більш активно діяли в атаці, в результаті чого змогли відіграти один м’яч. На 54-й хвилині голом відзначився Євген Іванов. Подальші спроби зрівняти рахунок успіху не мали. У підсумку – 1:2.

Чемпіонат України перша ліга. 28-й тур. Полтава, стадіон «Локомотив».
ФК «Полтава» – «Оболонь-Бровар» – 1: 2 (0: 2).

Голи: Іванов, 54 (пен.). – Шевчук, 32, Фаворов, 36 (пен.)

ФК «Полтава»: Бонь – Семенюк, Парамонов, Ковтун, Гудак, Масалов (Зеленевич, 46), Вовкодав, Іванов, Недоля (Стеценко, 87), Насібулін, Коновалов (Кушніренко, 70).

Запасні: Кринський, Сокуренко, Мілько

Головний тренер: Безсмертний Анатолій

Оболонь-Бровар: Федоровський – Корнєв, Даценко, Шевченко (Бровченко, 90 + 2), Пінчук – Фаворов, Проневич, Бідловський (Іващенко, 68), І. Коваленко (Гордійчук, 74), Продан, Шевчук

Запасні: Піцан, Сахнюк, Кіцута, К. Коваленко

Головний тренер: Сергій Солдатов

Попередження: Іванов, 32, Недоля, 35, Вовкодав, 79, Кушніренко, 83, Насібулін, 89, Стеценко 90 + 5 – Шевчук, 41, Шевченка, 63.