ФК Полтава поступилась лідеру

6 травня в рамках 25-го туру ФК «Полтава» зустрічався з лідером нинішнього чемпіонату, Кіровоградською «Зіркою». Гра проходила за повної переваги господарів, які з перших хвилин захопили ініціативу й вже на 35-й хвилині вийшли вперед, гол на рахунку Акименка. Після перерви Борис Баранець красиво перекинув м’яч через голкіпера зробивши рахунок – 2:0.Найкращий шанс забити у гостей змарнував Іванов, який не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем, мали моменти також Масалов та Коновалов, але підвела реалізація. У наступному турі 11 травня полтавці прийматимуть удома, на стадіоні “Локомотив”, маріупольський “Іллічівець”.

17:30. м Кіровоград. Стадіон «Зірка».

Зірка (Кіровоград) – ФК Полтава – 2: 0

Голи: Акименко, 35, Б. Баранець, 56

Зірка: Паст, Допілка, Кучеренко, Ковальов, Бацула, Лупашко, Б. Баранець, Г.Баранец (Загальский, 80), Чичиков (Попов, 86), Щедрий, Акименко (Деребчинського, 84).

Запасні: Поштаренко, Мостовий, Фатєєв, Зубков.

Головний тренер: Сергій Лавриненко.

Полтава: Бонь, Масалов (Стеценко, 75), Ковтун, Парамонов, Кушніренко, Сокуренко (Іванов, 46), Недоля, Зеленевіч, Насібулін, Семенюк, Семенець (Коновалов, 63).

Запасні: Попович, Гудак, Вовкодав.