ФК Рокита втрачає очки у Лубнах

Вчора у Лубнах Зеніт в рамках 13 го туру Вищої ліги Полтавщини приймав лідера чемпіонату ФК Рокита. В разі перемоги Лубенська команда могла б вийти на друге місце у турнірній таблиці. Першими рахунок відкрили гості відзначився Гребінюк, а вже через 5 хвилин господарі рахунок зрівняли, гол забив Шевченко. У другому таймі глядачі голів не побачили, не зважаючи на всі зусилля рокитян виграти матч вони не змогли і вдруге в чемпіонаті втратили очки, мабуть, не встигли відновитися після товариського матчу з ФК Полтава, який команда провела напередодні програвши 2 -1.

23 серпня. Лубни. Стадіон “Центральний”. 28 С. 250 глядачів.

Зеніт” (Лубни) – ФК “Рокита” 1:1

Зеніт“: Четверіков,  Панченко, Ільчиш, Бортнік, Масюк (Б. Шевченко, 85), Халілов (Дюжов, 63), Даценко, Реутов, Кірпіченко, В. Шевченко, Лубенець (Ященко, 46). Тренери: Я. Рева, А. Гришанович.
Рокита“: Голуб, Гориславець, Ткаченко, Карась, О. (Полтавець, 72), Манасян, Василенко, 71, (Поліянчук, 81), Щочка (Р. Семука, 85), О. Семука (Шиленко, 48) (Корнійчук, 83), Гребінюк, Козлов (Словак, 60), Тарганчук. Тренер: А. Северин.
Голи: Гребінюк , Шевченко.