Шлях до Варшави стежкою “Дніпра”

Днапропетровський “Дніпро” до сьогоднішнього півфінального матчу Ліги Європи 2014/15 на своєму шляху подолав немало суперників. Згадаємо єврокубкову кампанію української команди перед матчем із “Наполі”.

У раунді плей-оф дніпряни здолали хорватський “Хайдук”. Далі у груповому турнірі здобули вольові перемоги над “Карабахом” і “Сент-Етьєном”. Поступившись у двох матчах міланському “Інтеру”, з другого місця вийшли в 1/16 турніру. Здолали у двох матчах чемпіона Греції “Олімпіакос” і вийшли в 1/8 на голандський “Аякс”, якого лише у ексрта-таймі вибив з турніру гол Євгена Коноплянки. У чвертьфіналі “Дніпро” переміг бельгійського “Брюге” 1:0.

У півфіналі Ліги Європи дніпрян буде підтримувати вся Україна. Вихід у 1/2 фіналу єврокубка – це їх історичне досягнення. Перший матч “Дніпро” зіграє у Неаполі.