Tag Archives: аргус

Стартував кубок Полтавщини

kubok

Напередодні, 5 та 6 червня, відбулись поєдинки першого попереднього раунду Кубка Полтавщини, в яких було зафіксовані такі результати:

 

 

 

 

5-6 червня 

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) — «Сокіл» (Степне) 2:2 (пен 3:1)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:2
«Динамо» (Решетилівка) — «Аргус» (Голобородьківське) 0:2
«Маяк» (Котельва) — «Зоря-Ворскла» (Полтава) +:-

 

В наступному етапі за вихід в 1/4 фіналу між собою зіграють:

 

ДЮФШ «Ворскла» — «Колос» (Великі Сорочинці)
Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва)

 

У чемпіонаті Полтавщини зіграно шостий тур

ffp

Минулими вихідними,  2 та 3 червня, відбулися поєдинки шостого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати:

 

 

 

Група A

ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:1
(юнаки 6:0)
«Легіон» (Полтава) — ФК «Карлівка» 3:1
(юнаки 6:0)
ФК «Рокита» (Рокита) — «Маяк» (Котельва) 2:1
(юнаки 1:2)
ФК «Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Чутове» (Чутове) 3:2
(юнаки 0:2)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Колос» (Кобеляки) 4:0
(юнаки 2:2)
ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч) 2:1
(юнаки 2:3)
ФК «Козельщина» (Козельщина) — ФК «Диканька» (Диканька) 2:5
(юнаки 1:1)
ФК «Машівка» (Машівка) — «Стандарт» (Нові Санжари) 1:4
(юнаки 2:0)

 

Турнірна таблиця групи A станом на 4.06.2018 р.

І Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 6 6 0 0 24-2 18
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 6 6 0 0 23-7 18
3 «Легіон» (Полтава) 6 5 1 0 22-8 16
4 «Зіньків-1604» 6 5 1 0 14-6 16
5 ФК «Карлівка» 6 4 0 2 15-6 12
6 ФК «Кобеляки» 6 4 0 2 13-11 12
7 ФК «Чутове» 6 3 0 3 11-9 9
8 «Аргус» (Голобородьківське) 6 3 0 3 11-13 9
9 ФК «Диканька» 6 2 0 4 11-19 6
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 6 2 0 4 7-16 6
11 ФК «Машівка» 6 2 0 4 11-21 6
12 «Козельщина» 6 1 1 4 9-19 4
13 «Колос» (Кобеляки) 6 1 0 5 8-11 3
14 «Маяк» (Котельва) 6 1 0 5 9-15 3
15 «Динамо» (Решетилівка) 6 1 0 5 8-19 3
16 «Псел» (Гадяч) 6 0 1 5 4-18 1

 

Група Б
«Локомотив» (Гребінка) — «Олімпія» (Савинці) 0:7
(юнаки 0:4)
«Семенівка» (Семенівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:5
(юнаки 1:0)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 0:2
(юнаки 0:0)
«Чорнухи» (Чорнухи) — «Лубни» (Лубни) 1:3
(юнаки 2:1)
«Колос» (Лазірки) — «Харчовик» (Заводське) 6:2
(юнаки 3:3)
«Авангард» (Яреськи) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 0:1
(юнаки 2:3)
«Інваспорт» (Полтава) — ФК «Пирятин» 1:0
(юнаки 0:1)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 4.06.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 6 6 0 0 29-3 18
2 «Колос» (Лазірки) 6 5 1 0 21-5 16
3 ФК «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 6 4 1 1 15-6 13
5 «Інваспорт» (Полтава) 5 4 1 0 8-2 13
6 ФК «Великі Кринки» 5 4 0 1 13-4 12
7 «Дружба» (Очеретувате) 5 3 0 2 4-5 9
8 ФК «Семенівка» 6 2 1 3 7-9 7
9 ФК «Пирятин» 6 2 1 3 6-12 7
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 8-10 5
11 «Харчовик» (Заводське) 6 1 1 4 6-19 4
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 0 4 2-8 3
13 ФК «Чорнухи» 5 0 0 5 2-15 0
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 0 6 2-15 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 6 0 0 6 1-20 0