Tag Archives: «Динамо» (Решетилівка)

Кубок Пожечевського-2018. ФК Полтава лідер групи Б.

kybok

Сьогодні, 6 лютого, на “Кубку Пожечевського”, який проходить в Копилах що під Полтавою, відбулися матчі першого туру в групі “Б”.

В першому поєдинку ігрового дня охтирський “Нафтовик ” мінімально переміг решетилівське “Динамо”, в другому матчі  господар турніру ФК Полтава з рахунком 2:0 переграв іншого представника Сумщини аматорську Вікторію з Миколаївки.

 

Група “Б”. 1-й тур

 

“Нафтовик-Укрнафта”(Охтирка) – “Динамо” (Решетилівка)

 Гол: Кателин, 90

 

ФК “Полтава” – ФК “Вікторія” (Миколаївка) 2:0

Голи: Дегтярьов, Насібулін

 

Турнірна таблиця

Місце Команда І В Н П З П Р О
1  ФК Полтава 1 1 0 0 2 0 +2 3
2  Нафтовик (Охтирка) 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 «Динамо» (Решетилівка) 1 0 0 1 0 1 -1 0
4  «Вікторія» (Миколаївка) 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

Завтра, 7 лютого, на турнірі відбудуться матчі 2-го туру в групі “А”:

“Агробізнес ТСК” – “Ворскла” U-21,

“Металіст 1925″ – “Олімпія” (Савинці).

 

5 лютого стартує Кубок Пожечевського 2018

kybok

5 лютого стартує традиційний зимовий турнір Кубок Пожечевського 2018, організатором якого є футбольний клуб Полтава. Цього року участь у кубку візьмуть вісім команд з тьох областей України, найбільше представників від Полтавщини – чотири, три колективи з сумської та одна з харківської.

Згідно з регламентом всі учасники поділені на дві групи:

 

Група A: «Металіст-1925» (Харків), «Ворскла U-21» (Полтава), «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.), «Агробізнес» (Ромни).

 

Група Б: ФК «Полтава» (Полтава), «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), «Динамо» (Решетилівка), «Вікторія» (смт. Миколаївка, Сумська обл.)

 

В груповому етапі команди проведуть по три матчі за формулою кожен з кожним.

Перші дві команди з груп  розігрують місця з 1-го по 4-е, а треті й четверті команди розігрують місця з 5-го по 8-е.

Фінал відбудеться 15 лютого.

 

Календар ігор:

1-й тур
5.02.2018 Група A

11:00 Олімпія – Агробізнес
13:30 Металіст-1925 – Ворскла U21

 

06.02.2018 Група Б

11:00 Нафтовик-Укрнафта – Динамо
13:30 ФК Полтава – Вікторія

 

2-й тур

07.02.2018 Група A

11:00 Агробізнес – Ворскла U-21
13:30 Металіст-1925 – Олімпія
 
08.02.2018 Група Б

11:00 Динамо – Вікторія
13:30 ФК Полтава – Нафтовик-Укрнафта

 

3-й тур

09.02.2018 Група A

11:00 Ворскла U-21 – Олімпія
13:30 Агробізнес – Металіст-1925
 
10.02.2018 Група Б

11:00 Вікторія – Нафтовик-Укрнафта
13: 30 Динамо – ФК Полтава

 

Стикові матчі

5-8 місця

12.02.2018
11:00 А3 – Б4
13:30 Б3 – А4

 

1-4 місця

13.02.2017

11:00 А1 – Б2
13:30 Б1 – А2

 

14.02.2017

11:00 Матч за 7-е місце
13:30 Матч за 5-е місце

 

15.02.2017

11:00 Матч за 3-е місце
13:30 Матч за 1-е місце