Tag Archives: «Зоря» (Староаврамівка)

У чемпіонаті Полтавщини зіграно четвертий тур

ffp

Минулими вихідними, 19-20 травня, відбулися поєдинки четвертого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати:

 

 

 

Група А
ФК «Диканька» — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:6
(юнаки 0:1)
«Псел» (Гадяч) — «Легіон» (Полтава) 2:2
(юнаки 1:2)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Карлівка» 0:1
(юнаки 4:0)
ФК «Рокита»  — «Аргус» (Голобородьківське) 2:0
(юнаки 9:2)
ФК «Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК«Козельщина» (Козельщина) 1:1
(юнаки 0:2)
«Стандарт» (Нові Санжари) —  «Кобеляки» (Кобеляки) 1:4
(юнаки 5:1)
ФК «Машівка» (Машівка) — «Динамо» (Решетилівка) 2:0
(юнаки 3:0)
«Маяк» (Котельва) — ФК «Чутове» 0:2
(юнаки 4:3)

 

Турнірна таблиця групи A станом на 21.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 4 4 0 0 20-1 12
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 4 4 0 0 20-8 12
3 ФК «Карлівка» 4 4 0 0 14-1 12
4 «Легіон» (Полтава) 4 3 1 0 16-6 10
5 ФК «Зіньків-1604» 4 3 1 0 8-3 10
6 «Аргус» (Голобородьківське) 4 3 0 1 9-8 9
7 ФК «Кобеляки» 4 2 0 2 9-9 6
8 ФК «Чутове» 4 2 0 2 6-5 6
9 «Колос» (Кобеляки) 4 1 0 3 7-5 3
10 «Маяк» (Котельва) 4 1 0 3 7-9 3
11 ФК «Диканька» 4 1 0 3 5-14 3
12 ФК «Машівка» 4 1 0 3 6-16 3
13 ФК «Козельщина» 4 1 1 2 7-13 1
14 «Псел» (Гадяч) 4 0 1 3 3-15 1
15 «Динамо» (Решетилівка) 4 0 0 4 3-16 0
16 «Стандарт» (Нові Санжари) 4 0 0 4 2-15 0

 

 Група Б

«Інваспорт» — «Харчовик» (Заводське) 3:0
(юнаки 1:0)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Олімпія» (Савинці) 0:3
(юнаки 1:2)
«Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Лубни» 1:1
(юнаки 0:3)
«Колос» (Лазірки) — ФК «Чорнухи» (Чорнухи) 5:1
(юнаки 3:4)
«Зоря» (Староаврамівка) — «Авангард» (Яреськи) 2:0
(юнаки 2:1)
ФК «Пирятин» (Пирятин) — ФК«Семенівка» (Семенівка) 1:0
(юнаки 8:1)
«Локомотив» (Гребінка) — ФК «Великі Кринки» (В. Кринки) 0:1

(юнаки 3:0)
 

 Турнірна таблиця групи Б станом на 21.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 4 4 0 0 16-1 12
2 «Колос» (Лазірки) 4 3 1 0 13-3 10
3 ФК «Великі Кринки» 4 3 0 1 11-4 9
4 «Інваспорт» (Полтава) 3 3 0 0 5-0 9
5 ФК «Лубни» 4 2 2 0 9-5 8
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 4 2 1 1 8-5 7
7 ФК «Пирятин» 4 2 1 1 5-5 7
8 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 3-3 6
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 4 1 1 2 6-8 4
10 ФК «Семенівка» 4 1 1 2 2-4 4
11 «Зоря» (Староаврамівка) 3 1 0 2 2-3 3
12 «Харчовик» (Заводське) 4 0 1 3 0-13 1
13 ФК «Чорнухи» 3 0 0 3 1-8 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 4 0 0 4 1-9 0
15 «Авангард» (Яреськи) 4 0 0 4 2-12 0

 

У чемпіонаті Полтавщини зіграно третій тур

ffp

Минулого вікенду, 12 та 13 травня, відбулися поєдинки третього туру першого етапу чемпіонату Полтавщини. В матчах що відбулися зафіксовано такі результати:

 

 

Група A
«Фламінго» (Горішні Плавні) — СК «Машівка» 4:3
(юнаки 0:0)
«Чутове» — «Карлівка» 0:1
(юнаки 4:0)
«Кобеляки» — «Динамо» (Решетилівка) 3:1
(юнаки 2:0)
«Легіон» (Полтава) — «Диканька» 6:2
(юнаки 4:2)
«Рокита» — «Псел» (Гадяч) 6:0
(юнаки 1:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Колос» (Кобеляки) 2:1
(юнаки 2:1)
«Козельщина» — «Маяк» (Котельва) 4:3
(юнаки 1:0)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Зіньків-1604» 0:2
(юнаки 2:0)

 

Турнірна таблиця групи A станом на 14.05.2018 р.

М Команда І В Н П О М
1 ФК «Рокита» 3 3 0 0 18-1 9
2 ФК «Карлівка» 3 3 0 0 13-1 9
3 «Легіон» (Полтава) 3 3 0 0 14-4 9
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 3 3 0 0 14-4 9
5 «Зіньків-1604» 3 3 0 0 7-2 9
6 «Аргус» (Голобородьківське) 3 3 0 0 9-6 9
7 «Колос» (Кобеляки) 3 1 0 2 7-4 3
8 ФК «Чутове» 3 1 0 2 4-5 3
9 «Маяк» (Котельва) 3 1 0 2 7-7 3
10 ФК «Диканька» 3 1 0 2 3-8 3
11 ФК «Кобеляки» 3 1 0 2 5-8 3
12 ФК «Козельщина» 3 1 0 2 6-12 0
13 «Динамо» (Решетилівка) 3 0 0 3 3-14 0
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 3 0 0 3 1-11 0
15 СК «Машівка» 3 0 0 3 4-16 0
16 «Псел» (Гадяч) 3 0 0 3 1-13 0

 

Група Б
«Авангард» (Яреськи) — «Інваспорт» (Полтава) 0:1
(юнаки 0:3)
«Олімпія» (Савинці) — «Харчовик» (Заводське) 4:0
(юнаки 0:1)
«Великі Кринки» — «Пирятин» 0:1
(юнаки 0:4)
«Лубни» — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 2:1)
«Колос» (Лазірки) — «Колос» (Великі Сорочинці) 3:2
(юнаки 2:1)
«Семенівка» — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:1)
«Чорнухи» — «Дружба» (Очеретувате) 0:1
(юнаки 2:3)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 14.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 3 3 0 0 13-1 9
2 «Колос» (Лазірки) 3 2 1 0 8-2 7
3 ФК «Лубни» 3 2 1 0 8-4 7
4 ФК «Великі Кринки» 3 2 0 1 10-4 6
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 3 2 0 1 7-4 6
6 «Інваспорт» (Полтава) 2 2 0 0 2-0 6
7 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 3-3 6
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 3 1 1 1 6-5 4
9 ФК «Семенівка» 3 1 1 1 2-3 4
10 ФК «Пирятин» 3 1 1 1 3-5 4
11 «Харчовик» (Заводське) 3 0 1 2 0-10 1
12 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 0 2 0-3 0
13 ФК «Чорнухи» 2 0 0 2 0-3 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 3 0 0 3 1-8 0
15 «Авангард» (Яреськи) 3 0 0 3 2-10 0