Tag Archives: «Псел» (Гадяч)

Вікторія (Первозванівка) переможець групи Б першої ліги чемпіонату Полтавщини.

logo-ffpo-05

Минулими вихідними, 28 та 29 жовтня, у групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини відбулися поєдинки останнього туру. Як і минулого року переможцем стала Вікторія з Первозванівки, яка тепер у фіналі зустрінеться з лідером групи A гребінківським Локомотивом.

В поєдинках  за бронзу зійдуться ФК «Кобеляки» та ФК «Великі Кринки».

Ці ігри  відбудуться 4 та 11 листопада.

 

 28-29.10.2017 р.  22 тур

«Дукат»  (Селещина)— «Вікторія» (Первозванівка) 4:5

«Псел» (Гадяч)— ФК «Зіньків» 1:1

ФК «Диканька» — «Аргус»  (Голобородьківське) 2:0

ФК «Кобеляки» — «Колос» (Кобеляки) 1:1

«Маяк» (Котельва)— «Стандарт» (Нові Санжари) 6:1

ФК«Карлівка» — ФК«Козельщина» 8:0

 

Підсумкова турнірна таблиця

Команда І В Н П М О
1 «Вікторія» (Первозванівка) 22 17 3 2 56-27 54
2 ФК «Кобеляки» 22 15 4 3 58-21 49
3 «Колос» (Кобеляки) 22 13 5 4 51-23 44
4 ФК «Карлівка» 22 14 1 7 60-30 43
5 «Маяк» (Котельва) 22 12 5 5 50-37 41
6 ФК «Зіньків» 22 10 4 8 34-27 34
7 «Аргус» (Голобородьківське) 22 11 1 10 45-35 34
8 ФК «Диканька» 22 9 3 10 38-33 30
9 «Дукат» (Селещина) 22 8 1 13 48-56 25
10 «Псел» (Гадяч) 22 4 5 13 30-49 17
11 «Стандарт» (Нові Санжари) 22 1 1 20 19-80 4
12 ФК «Козельщина» 22 1 1 20 22-95 4

У групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини відбувся двадцять перший тур

logo-ffpo-05

Минулими вихідними, 21 та 22 жовтня, в групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини були зіграні поєдинки двадцять першого туру, в яких зафіксовано такі результати:

 

21.10.2017 21 тур.

ФК «Зіньків» —ФК «Карлівка» 0:2
«Вікторія» (Первозванівка) — ФК«Диканька» 2:0
«Аргус» (Голобородьківське)— ФК «Кобеляки» 4:2
ФК «Козельщина» — «Маяк» (Котельва) 1:2
«Колос» (Кобеляки)— «Псел» (Гадяч) 3:2
«Стандарт» (Нові Санжари)— «Дукат» (Селещина) 1:3

 

Турнірна таблиця станом на 22.10.2017 р.

М Команда І В Н П    М О
1 «Вікторія» (Первозванівка) 21 18 3 2 58-22 51
2 ФК «Кобеляки» 21 16 3 2 57-20 48
3 «Колос» (Кобеляки) 21 13 4 4 50-23 43
4 ФК «Карлівка» 21 13 1 7 54-28 40
5 «Маяк» (Котельва) 21 11 5 5 44-36 38
6 «Аргус» (Голобородьківське) 21 11 1 9 45-33 34
7 ФК «Зіньків» 21 10 3 8 33-26 33
8 ФК «Диканька» 21 8 3 10 34-35 27
9 «Дукат» (Селещина) 21 8 1 12 45-51 25
10 «Псел» (Гадяч) 21 4 4 13 29-48 16
11 «Стандарт» (Нові Санжари) 21 1 1 19 22-74 4
12 ФК «Козельщина» 21 1 1 19 22-93 4