Tag Archives: ФК «Пирятин»

Зіграно поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 30 червня — 1 липня, відбулися поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини. В зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група A
ФК «Диканька» — ФК «Кобеляки» 1:0
(юнаки 1:3)
ФК Рокита — ФК Чутове 5:0 (матч не завершено)
(юнаки 1:1)
«Колос» (Кобеляки) — «Легіон» (Полтава) 0:3
(юнаки 2:0)
ФК «Карлівка» — «Аргус» (Голобородьківське) 6:2
(юнаки 2:2)
ФК «Зіньків-1604» — «Псел» (Гадяч) 1:1
(юнаки 0:2)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:7
(юнаки 5:2)
«Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 3:3)
ФК «Машівка — «Козельщина» 3:0 (тех.пор)
(юнаки 2:0).

 

Турнірна таблиця групи А станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 10 9 0 1 38-11 27
3 «Легіон» (Полтава) 10 8 1 1 39-11 25
4 ФК «Карлівка» 10 8 0 2 31-10 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 10 6 0 4 23-21 18
6 «Зіньків-1604» 10 5 2 3 16-21 17
7 «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 «Кобеляки» 10 5 0 5 16-22 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 10 3 2 5 13-22 11
10 «Колос» (Кобеляки) 10 3 1 6 18-19 10
11 ФК «Диканька» 10 3 1 6 13-24 10
12 ФК «Машівка» 10 3 1 6 16-32 10
13 «Динамо» (Решетилівка) 10 2 1 7 11-25 7
14 «Маяк» (Котельва) 10 2 0 8 13-24 6
15 «Псел» (Гадяч) 10 1 2 7 9-28 5
16 «Козельщина» 10 1 1 8 14-39 4

 

 

Група Б
«Зоря (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:3
(юнаки 2:1)
«Семенівка — «Лубни» 0:1
(юнаки 0:8)
«Великі Кринки» — «Олімпія» (Савинці) 2:2
(юнаки 1:2)
«Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки) 2:3
(юнаки 0:1)
«Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 4:1)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» 6:1
(юнаки 0:2)
«Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава) 0:0
(юнаки 3:3)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 9 8 1 0 34-6 25
2 «Колос» (Лазірки) 10 7 2 1 30-10 23
3 ФК «Лубни» 9 7 2 0 22-10 23
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 10 6 2 2 22-11 20
5 «Інваспорт» (Полтава) 9 6 2 1 14-4 20
6 ФК «Великі Кринки» 9 5 3 1 23-11 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 9 4 2 3 17-16 14
8 «Дружба» (Очеретувате) 9 4 1 4 10-9 13
9 ФК «Пирятин» 10 4 1 5 14-18 13
10 ФК «Семенівка» 9 3 1 5 9-11 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 9 2 0 7 7-21 6
13 «ФК Чорнухи» 9 1 0 8 6-28 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 10 1 0 9 6-27 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Зіграно поєдинки дев’ятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 23 та 24 червня відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату Полтавщини. В зіграних поєдинках зафіксовані такі результати:

 

 

 

Група А
 
ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Зіньків-1604» (Зіньків) 4:0 (юнаки 6:2)
 
«Козельщина» (Козельщина) — «Легіон» (Полтава) 0:7  (юнаки 1:5)
 
ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Рокита» (Рокита) -:+  (юнаки – : +)
 
«Псел» (Гадяч) — «Аргус» (Голобородьківське) 0:3  (юнаки 12:0)
 
«Маяк» (Котельва) — «Колос» (Кобеляки) 1:2  (юнаки 1:1)
 
ФК «Чутове» (Чутове) — ФК «Диканька» (Диканька) 2:0  (юнаки 5:0)
 
«Динамо» (Решетилівка) — «Стандарт» (Нові Санжари) 0:0  (юнаки 3:0)
 
ФК «Карлівка» (Карлівка) — ФК «Машівка» (Машівка) 6:1  (юнаки 2:0)
 
«Кобеляки» —ФК  «Рокита» (матч  не відбувся,  господарі не зібралися.)

 

Турнірна таблиця групи А станом на 25.06.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 9 8 0 1 31-9 24
3 «Легіон» (Полтава) 9 7 1 1 36-11 22
4 ФК «Карлівка» 9 7 0 2 25-8 21
5 «Аргус» (Голобородьківське) 9 6 0 3 21-15 18
6 «Зіньків-1604» 9 5 1 3 15-20 16
7 ФК «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 ФК «Кобеляки» 9 5 0 4 16-21 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 9 3 2 4 11-15 11
10 «Колос» (Кобеляки) 9 3 1 5 18-16 10
11 ФК «Диканька» 9 2 1 6 12-24 7
12 ФК «Машівка» 9 2 1 6 13-32 7
13 «Маяк» (Котельва) 9 2 0 7 13-22 6
14 ФК «Козельщина» 9 1 1 7 14-36 4
15 «Псел» (Гадяч) 9 1 1 7 8-27 4
16 «Динамо» (Решетилівка) 9 1 1 7 9-25 4

Група Б
 
«Олімпія» (Савинці) — «Колос» (Лазірки) 1:0 (юнаки 3:0)
 
«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Колос» (Великі Сорочинці) 2:2 (юнаки +: -)
 
«Лубни» (Лубни) — «Харчовик» (Заводське) 4:3 (юнаки 5:2)
 
«Зоря» (Староаврамівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 2:6 (юнаки 3:7)
 
«Локомотив» (Гребінка) — «Авангард» (Яреськи) 3:1  (юнаки 6:2)
 
ФК «Пирятин» — «Нафтохімік» (Кременчук) 1:2  (юнаки 5:0)
 
«Інваспорт» (Полтава) —ФК «Чорнухи» 4:1  (юнаки 7:2)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 25.06.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 8 8 0 0 32-4 24
2 ФК «Лубни» 8 6 2 0 21-10 20
3 «Колос» (Лазірки) 9 6 2 1 27-8 20
4 «Інваспорт» (Полтава) 8 6 1 1 14-5 19
5 ФК «Великі Кринки» 8 5 2 1 22-9 17
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 9 5 2 2 19-10 17
7 «Дружба» (Очеретувате) 8 4 0 4 10-9 12
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 8 3 2 3 11-15 11
9 ФК «Семенівка» 8 3 1 4 9-10 10
10 ФК «Пирятин» 9 3 1 5 12-17 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 8 2 0 6 6-18 6
13 ФК «Чорнухи» 8 1 0 7 5-22 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 9 1 0 8 5-25 3
15 «Авангард» (Яреськи) 9 0 0 9 6-25 0