Tag Archives: ФК «Чорнухи»

Зіграно поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 7 та 8 липня, відбулися поєдинки одинадцятого туру чемпіонату Полтавщини. У зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група А
ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Козельщина»  6:1
(юнаки 5:0)
«Динамо» (Решетилівка) — ФК «Диканька» 0:1
(юнаки 3:0)
«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч) 2:3
(юнаки 1:0)
«Легіон» (Полтава) — ФК «Чутове» ) 7:3
(юнаки 2:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0
(юнаки 1:2)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Карлівка»  2:1
(юнаки 0:1)
ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — ФК «Машівка» 2:1
(юнаки 3:3)

ФК Рокита — Колос (Кобеляки) — 3:0 (тех перемога)

(юнаки 0:1)

 

Турнірна таблиця групи А станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 ФК «Рокита» 11 11 0 0 44-2 33
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 11 10 0 1 44-12 30
3 «Легіон» (Полтава) 11 9 1 1 46-14 28
4 ФК «Карлівка» 11 8 0 3 32-12 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 11 7 0 4 26-21 21
6 ФК «Зіньків-1604» 11 6 2 3 18-22 20
7 ФК «Кобеляки» 11 6 0 5 18-23 18
8 ФК «Чутове» 11 5 0 6 21-23 15
9 ФК «Диканька» 11 4 1 6 14-24 13
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 11 3 2 6 13-25 11
11 «Колос» (Кобеляки) 11 3 1 7 18-22 10
12 ФК «Машівка» 11 3 1 7 17-34 10
13 «Псел» (Гадяч) 11 2 2 7 12-30 8
14 «Динамо» (Решетилівка) 11 2 1 8 11-26 7
15 «Маяк» (Котельва) 11 2 0 9 15-27 6
16 ФК «Козельщина» 11 1 1 8 15-45 4

 

 

Група Б
«Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки) 2:2
(юнаки 1:0)
«Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:2
(юнаки 1:0)
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:1
(юнаки 1:5)
«Олімпія» (Савинці) — ФК «Лубни» 2:2
(юнаки 0:1)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Пирятин»  3:1
(юнаки 1:1)
ФК «Чорнухи»  — «Локомотив» (Гребінка) 0:2
(юнаки 3:0)
ФК «Семенівка»  —  ФК «Великі Кринки»  3:2
(юнаки 1:1)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 10.07.2018 р.

 М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 10 8 2 0 36-8 26
2 «Колос» (Лазірки) 11 7 3 1 32-12 24
3 ФК «Лубни» 10 7 3 0 24-12 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 10 6 3 1 16-7 21
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 ФК «Великі Кринки» 10 5 3 2 25-14 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 10 5 2 3 18-16 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 10 5 1 4 13-10 16
9 ФК «Семенівка» 10 4 1 5 12-13 13
10 ФК «Пирятин» 11 4 1 6 15-21 13
11 «Харчовик» (Заводське) 10 3 2 5 14-26 11
12 «Зоря» (Староаврамівка) 10 2 1 7 9-23 7
13 «Локомотив» (Гребінка) 11 2 0 9 8-27 6
14 ФК «Чорнухи» 10 1 0 9 6-30 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Зіграно поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини

ffp

Минулими вихідними, 30 червня — 1 липня, відбулися поєдинки десятого туру чемпіонату Полтавщини. В зіграних матчах зафіксовані такі результати:

 

 

Група A
ФК «Диканька» — ФК «Кобеляки» 1:0
(юнаки 1:3)
ФК Рокита — ФК Чутове 5:0 (матч не завершено)
(юнаки 1:1)
«Колос» (Кобеляки) — «Легіон» (Полтава) 0:3
(юнаки 2:0)
ФК «Карлівка» — «Аргус» (Голобородьківське) 6:2
(юнаки 2:2)
ФК «Зіньків-1604» — «Псел» (Гадяч) 1:1
(юнаки 0:2)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:7
(юнаки 5:2)
«Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 3:3)
ФК «Машівка — «Козельщина» 3:0 (тех.пор)
(юнаки 2:0).

 

Турнірна таблиця групи А станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 10 9 0 1 38-11 27
3 «Легіон» (Полтава) 10 8 1 1 39-11 25
4 ФК «Карлівка» 10 8 0 2 31-10 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 10 6 0 4 23-21 18
6 «Зіньків-1604» 10 5 2 3 16-21 17
7 «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 «Кобеляки» 10 5 0 5 16-22 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 10 3 2 5 13-22 11
10 «Колос» (Кобеляки) 10 3 1 6 18-19 10
11 ФК «Диканька» 10 3 1 6 13-24 10
12 ФК «Машівка» 10 3 1 6 16-32 10
13 «Динамо» (Решетилівка) 10 2 1 7 11-25 7
14 «Маяк» (Котельва) 10 2 0 8 13-24 6
15 «Псел» (Гадяч) 10 1 2 7 9-28 5
16 «Козельщина» 10 1 1 8 14-39 4

 

 

Група Б
«Зоря (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:3
(юнаки 2:1)
«Семенівка — «Лубни» 0:1
(юнаки 0:8)
«Великі Кринки» — «Олімпія» (Савинці) 2:2
(юнаки 1:2)
«Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки) 2:3
(юнаки 0:1)
«Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 4:1)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» 6:1
(юнаки 0:2)
«Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава) 0:0
(юнаки 3:3)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 2.07.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 9 8 1 0 34-6 25
2 «Колос» (Лазірки) 10 7 2 1 30-10 23
3 ФК «Лубни» 9 7 2 0 22-10 23
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 10 6 2 2 22-11 20
5 «Інваспорт» (Полтава) 9 6 2 1 14-4 20
6 ФК «Великі Кринки» 9 5 3 1 23-11 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 9 4 2 3 17-16 14
8 «Дружба» (Очеретувате) 9 4 1 4 10-9 13
9 ФК «Пирятин» 10 4 1 5 14-18 13
10 ФК «Семенівка» 9 3 1 5 9-11 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 9 2 0 7 7-21 6
13 «ФК Чорнухи» 9 1 0 8 6-28 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 10 1 0 9 6-27 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0