Tag Archives: ФК Чутове

У чемпіонаті Полтавщини зіграно третій тур

ffp

Минулого вікенду, 12 та 13 травня, відбулися поєдинки третього туру першого етапу чемпіонату Полтавщини. В матчах що відбулися зафіксовано такі результати:

 

 

Група A
«Фламінго» (Горішні Плавні) — СК «Машівка» 4:3
(юнаки 0:0)
«Чутове» — «Карлівка» 0:1
(юнаки 4:0)
«Кобеляки» — «Динамо» (Решетилівка) 3:1
(юнаки 2:0)
«Легіон» (Полтава) — «Диканька» 6:2
(юнаки 4:2)
«Рокита» — «Псел» (Гадяч) 6:0
(юнаки 1:0)
«Аргус» (Голобородьківське) — «Колос» (Кобеляки) 2:1
(юнаки 2:1)
«Козельщина» — «Маяк» (Котельва) 4:3
(юнаки 1:0)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Зіньків-1604» 0:2
(юнаки 2:0)

 

Турнірна таблиця групи A станом на 14.05.2018 р.

М Команда І В Н П О М
1 ФК «Рокита» 3 3 0 0 18-1 9
2 ФК «Карлівка» 3 3 0 0 13-1 9
3 «Легіон» (Полтава) 3 3 0 0 14-4 9
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 3 3 0 0 14-4 9
5 «Зіньків-1604» 3 3 0 0 7-2 9
6 «Аргус» (Голобородьківське) 3 3 0 0 9-6 9
7 «Колос» (Кобеляки) 3 1 0 2 7-4 3
8 ФК «Чутове» 3 1 0 2 4-5 3
9 «Маяк» (Котельва) 3 1 0 2 7-7 3
10 ФК «Диканька» 3 1 0 2 3-8 3
11 ФК «Кобеляки» 3 1 0 2 5-8 3
12 ФК «Козельщина» 3 1 0 2 6-12 0
13 «Динамо» (Решетилівка) 3 0 0 3 3-14 0
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 3 0 0 3 1-11 0
15 СК «Машівка» 3 0 0 3 4-16 0
16 «Псел» (Гадяч) 3 0 0 3 1-13 0

 

Група Б
«Авангард» (Яреськи) — «Інваспорт» (Полтава) 0:1
(юнаки 0:3)
«Олімпія» (Савинці) — «Харчовик» (Заводське) 4:0
(юнаки 0:1)
«Великі Кринки» — «Пирятин» 0:1
(юнаки 0:4)
«Лубни» — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 2:1)
«Колос» (Лазірки) — «Колос» (Великі Сорочинці) 3:2
(юнаки 2:1)
«Семенівка» — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:1)
«Чорнухи» — «Дружба» (Очеретувате) 0:1
(юнаки 2:3)

 

Турнірна таблиця групи Б станом на 14.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 3 3 0 0 13-1 9
2 «Колос» (Лазірки) 3 2 1 0 8-2 7
3 ФК «Лубни» 3 2 1 0 8-4 7
4 ФК «Великі Кринки» 3 2 0 1 10-4 6
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 3 2 0 1 7-4 6
6 «Інваспорт» (Полтава) 2 2 0 0 2-0 6
7 «Дружба» (Очеретувате) 3 2 0 1 3-3 6
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 3 1 1 1 6-5 4
9 ФК «Семенівка» 3 1 1 1 2-3 4
10 ФК «Пирятин» 3 1 1 1 3-5 4
11 «Харчовик» (Заводське) 3 0 1 2 0-10 1
12 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 0 2 0-3 0
13 ФК «Чорнухи» 2 0 0 2 0-3 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 3 0 0 3 1-8 0
15 «Авангард» (Яреськи) 3 0 0 3 2-10 0

 

У чемпіонаті Полтавщини зіграно другий тур

ffp

Минулими вихідними, 5-го та 6 – го травня відбулися поєдинки другого туру чемпіонату Полтавщини, в яких зафіксовані такі результати:

 

 

 

5.05.2018 2 тур.  Субота Група “А”
ФК «Машівка» – «Легіон» (Полтава) – 0:2 (юнаки 1:2)
ФК «Диканька» – ФК «Рокита» – 0:2 (юнаки 1:4)
ФК «Чутове» – «Аргус» (Голобородьківське) – 3:4 (юнаки 1:0)
ФК «Карлівка» – «Козельщина» – 6:0 (юнаки 3:0)
ФК «Кобеляки» – ФК «Зіньків-1604» – 1:2 (юнаки 2:1)
6.05.2018
«Динамо» (Решетилівка) – «Фламінго» (Горішні Плавні) — 0:5 (юнаки 0:3)
«Колос» (Кобеляки) – «Псел» (Гадяч) — 6:1 (юнаки 1:0)
«Маяк» (Котельва) – «Стандарт» (Нові Санжари) — 3:0 (юнаки 4:0)

 
5.05.2018 2 тур.  Субота Група “Б”
«Зоря» (Староаврамівка) – «Інваспорт» (Полтава) – 0:1 (юнаки 0:5)
«Авангард» (Яреськи) – «Олімпія» (Савинці) – 1:7 (юнаки 0:3)
ФК «Пирятин» – ФК «Лубни» – 2:5 (юнаки 5:2)
«Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Лазірки) – 0:5 (юнаки 1:1)
«Колос» (Великі Сорочинці) – «Дружба» (Очеретувате) – 3:1 (юнаки 1:3)
6.05.2018
«Харчовик» (Заводське) – ФК«Семенівка» — 0:0 (юнаки 6:0)
«Нафтохімік» (Кременчук) – ФК«Великі Кринки» — 3:4 (юнаки 4:0)

 

 Турнірна таблиця  групи А станом на 7.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Карлівка» 2 2 0 0 12-1 6
2 ФК «Рокита» 2 2 0 0 12-1 6
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 2 2 0 0 10-1 6
4 «Легіон» (Полтава) 2 2 0 0 8-2 6
5 «Аргус» (Голобородьківське) 2 2 0 0 7-5 6
6 ФК «Зіньків-1604» 2 2 0 0 5-2 6
7 «Колос» (Кобеляки) 2 1 0 1 6-2 3
8 «Маяк» (Котельва) 2 1 0 1 4-3 3
9 ФК «Чутове» 2 1 0 1 4-4 3
10 ФК «Диканька» 2 1 0 1 1-2 3
11 ФК «Кобеляки» 2 0 0 2 2-7 0
12 «Псел» (Гадяч) 2 0 0 2 1-7 0
13 ФК «Козельщина» 2 0 0 2 2-9 0
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 2 0 0 2 1-9 0
15 «Динамо» (Решетилівка) 2 0 0 2 2-11 0
16 СК «Машівка» 2 0 0 2 1-12 0

 Турнірна таблиця  групи Б станом на 7.05.2018 р.

М Команда І В Н П М О
1 ФК «Великі Кринки» 2 2 0 0 10-3 6
2 «Олімпія» (Савинці) 2 2 0 0 9-1 6
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 2 2 0 0 5-1 6
4 «Колос» (Лазірки) 2 1 1 0 5-0 4
5 ФК «Лубни» 2 1 1 0 6-3 4
6 ФК «Семенівка» 2 1 1 0 2-1 4
7 «Інваспорт» (Полтава) 1 1 0 0 1-0 3
8 «Дружба» (Очеретувате) 2 1 0 1 2-3 3
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 2 0 1 1 4-5 1
10 ФК «Пирятин» 2 0 1 1 2-5 1
11 «Харчовик» (Заводське) 2 0 1 1 0-6 1
12 ФК «Чорнухи» 1 0 0 1 0-2 0
13 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 0 2 0-3 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 2 0 0 2 0-6 0
15 «Авангард» (Яреськи) 2 0 0 2 2-9 0