Ворскла вдома впевнено перемогла Олександрію

У 18-му турі УПЛ полтавська «Ворскла» вдома зустрічалась з ФК «Олександрією». Поєдинок проходив в умовах сильного туману й завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 3:1. На 20-й хвилині відкрив лік голам у матчі Владислав Кулач. Перевагу подвоїв Юрій Коломоєць, а розгромним рахунок зробив грузинський легіонер Олександр Кобахідзе, який на 49-й хвилині красиво закрутив м’яч у дальню дев’ятку.

Гол престижу «Олександрія» забила на 92-й хвилині після удару Андрія Гітченка в дальній кут. Після цієї перемоги «Ворскла» знову вийшла на третє місце в турнірній таблиці.

3.12.2017 р. Прем’єр-ліга. 18-й тур м. Полтава. Стадіон “Ворскла” ім. Бутовського

“Ворскла” (Полтава) – ФК “Олександрія” 3:1

Голи: Кулач 20, Коломоєць 41, Кобахідзе 49 – Гітченко 90 + 2

“Ворскла”: Шуст, Ребенок, Кобахідзе, Кравченко, Коломоєць (Кадімян 81), Матвієнко, Чеснаков, Кулач (Одарюк 65), Ткачук (Шарпар 75), Пердута, Гіоргадзе

“Олександрія”: Паньків, Старенький (Козак 67), Грицук (Куліш 52), Пашаєв, Гітченко, Запорожан, Полярус, Цуріков, Пономар, Довгий (Банада 40), Бондаренко

Попередження: Чеснаков 74, Гиоргадзе 79 – Запорожан 53, Полярус 89