Ворскла виграла у Карпат битву аутсайдерів

У 18-му турі української Прем’єр-ліги полтавська “Ворскла” приймала львівські “Карпати”. Господарі святкували перемогу з рахунком 2:1. “Ворсклу” вивів вперед Луїзао на 30-й хвилині, коли завдав влучного удару головою у дальній кут воріт. “Карпати” зуміли зрівняти рахунок ще до перерви: Бойчук отримав пас від Назарины і переграв голкіпера з меж штрафного майданчика – 1:1. Перемогу “Ворсклі” приніс через кілька хвилин Васін, який реалізував пенальті за гру рукою Халла.

15 грудня 2019 року,  Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 1117 глядачів. +6 градусів.

«Ворскла» – «Карпати» – 2:1

Голи: Луїзао (30), Васін (42, з пенальті) — Бойчук (39)

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Сапай, Скляр, Кане (Якубу, 84), Луїзао, Стрижак (Пап-Альюн, 46), Ребенок, Васін (Галата, 90+3)

«Карпати»: Артим, Якимець, Кучер, Халл, Дубінчак, Козак (Абукар, 46), Кльоц, Назарина, Кириленко, Бойчук, Лях (Деда, 61)

Попередження : Луїзао, Пердута, Скляр — Абукар, Халл, Якимець, Кучер, Назарина