Ворскла внічию зіграла з Дніпром. U-21

Господарям поля вдалося забити швидко. Вже через 15 хвилин після стартового свистка. Спочатку Непогодов відбив м’яча після виходу сам на сам. Але з атакою другим темпом не справився. Юрій Вакулко влучно пробив у нижній кут – 1:0.
У другому таймі Полтавці організували кілька небезпечних моментів, на вістрі яких був Авраменко.  У результаті, Владиславові вдалося зрівняти рахунок. Він сильно пробив з пенальті, який призначили за гру рукою захисника «Дніпра» 1:1.
Чемпіонат U-21. 16 тур. 29 листопада. Новомосковськ. Стадіон «Металург».
«Дніпро» – «Ворскла» – 1:1
Голи: Вакулко, Авраменко.
«Дніпро»: Варцаба, Сваток, Блізніченко, Вакулко, Джон (Третьяков, 46) Влад, Баланюк (Саламаха, 87), Ларін, Когут (Кочергін, 70), Васильєв, Нагієв.
Запасні: Баштаненко, Лопирьонок, Костишин, Палюх.
Тренер: Дмитро Михайленко.
«Ворскла»: Непогодов, Грабчак (Шаповал, 46), Бобров, Є.Ткачук, Квасний, Жениленко, Ічанський, Гаркуша (Кизилатеш, 86), Олійник (Пилиповець, 83), Одарюк, Авраменко.
Запасні: Прокопенко, Пернацький, Брага, Гасенко.
Тренер: Олександр Омельчук.