Ворскла здобула перемогу над Маріуполем

У Полтаві завершився матч 5-го туру УПЛ, в якому “Ворскла” приймала “Маріуполь”. Полтавська команда пропустила першою, однак не тільки відігралася, але і в кінцівці вирвала вольову перемогу – 2:1.  На 21-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник “Маріуполя” Фомін. Вже через 8 хвилин рахунок став рівним – красивим ударом через себе забив Кулач. Вирішальний епізод зустрічі відбувся на 88-й хвилині, коли півзахисник маріупольців Полегенько забив гол у свої ворота. “Ворскла” набрала 6 очок і піднялася на 7-е місце в турнірній таблиці.

19 серпня 2018 м. Полтава, стадіон Ворскла.

«Ворскла» – ФК «Маріуполь» 2:1

Голи: Фомін (21), Кулач (29), Полегенько (88, автогол)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Чеснаков (Даллку, 14), Мартиненко, Артур (Скляр, 78), Шарпар, Кравченко,  Кобахідзе, Кулач, Ребенок, Коломоєць (Карека, 56)

ФК «Маріуполь»: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Биков, Піхальонок, Мішньов (Вакула, 81), Федорчук, Чурко, Фомін, Тищенко (Борячук, 71)

Попередження: Федорчук, Чурко, Чоботенко.