Ворскла мінімально перемогла Рівенський Верес й вийшла до чвертьфіналу Кубка України

26 жовтня Ворскла в матчі 1/8 Кубка України у Рівному зустрічалися з місцевим Вересом.

В порівнянні з поєдинком чемпіонату проти Чорноморця Василь Сачко зробив три заміни. Знову у ворота повернувся Богдан Шуст. Також у старті вийшли Олександр Скляр та Олексій Дитятьєв, які замінили Ігоря Пердуту та Дмитра Кравченка.

З перших хвилин господарі пішли на штурм воріт «Ворскли». Непогану нагоду для відкриття рахунку мав Дмитро Козьбан удар, якого прийшовся над поперечиною. В наступній атаці полтавську команду врятував захисник, вибивши м’яча з лінії воріт.

Ворскла відповіла на 34 хвилині, Юрій Коломоєць отримав передачу від Младена Бартуловіча, втік від Артура Западні й пробив повз Богдана Когута – 0:1.

У кінці першого тайму полтавці могли подвоїти рахунок, але Дмитро Хльобас потрапив у поперечину воріт Вереса.

У другому таймі,  під завісу матчу все частіше почали виникали небезпечні моменти у воріт Шуста.
Після одного з них міг забити Неплях, якому не вистачило кількох сантиметрів аби переправити м’яча у сітку після скидання Бориса Орловського.

За хвилину до завершення матчу найкращий шанс відігратися втратив Тарас Коблюк. М’яч після його удару пролетів в кількох сантиметрах над поперечиною. За хвилину Шуст рятує Ворсклу після пострілу Коблюка зі штрафного, зафіксувавши м’яч лише з другої спроби.
На більше господарі не спромоглися, тож у підсумку мінімальна перемога Ворскли.

26.10.2016.  Кубок України  1/8 фіналу. Рівне, стадіон «Авангард» 5436 глядачів.

НК «Верес» – «Ворскла» – 0:1

Гол: Коломоєць (34 хв)
НК «Верес»: Когут, Зозуля, Білий, Борзенко, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Неплях, 38), Сергійчук (Коблюк, 86), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 73).

Запасні: Леонідов, Бурлін, Ралюченко, Олійник.

Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Ворскла»: Шуст, Сімінін, Скляр, Кобахідзе (Пердута, 69), Чеснаков, Турсунов, Голодюк, Коломоєць (Хльобас, 37, Зарічнюк, 80), Бартуловіч, Дитятьєв, Ребенок.

Запасні: Непогодов, Одарюк, Сапай, Мельник.
Головний тренер: Василь Сачко.

Попередження: Орловський (16), Западня (30) – Дитятьєв (37), Скляр (39), Ребенок (52), Шуст (90+3)