Ворскла на виїзді перемогла Олімпік

У шостому турі Української Прем’єр-ліги донецький “Олімпік” приймав полтавську “Ворсклу”.

Гості здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Переможний гол на 70-й хвилині забив нападник “Ворскли” Владислав Кулач. В останні хвилини донеччани всіма силами йшли вперед, а полтавці залишилися в меншості після видалення Наджеєба, але все-таки втримали переможний рахунок.

Варто відзначити, що гру через коронавірус пропускали головний тренер полтавців Юрій Максимов і ряд футболістів команди.

“Ворскла” завдяки цьому результату змогла зрівнятися за очками з “Динамо” і знову випередити “Шахтар” на два пункти. В активі полтавців 14 очок і друге місце в турнірній таблиці УПЛ.

18.10.2020 року. м. Київ, стадіон Динамо ім. В. Лобановського. Гра без глядачів.

«Олімпік» – «Ворскла» – 0:1

Гол: Кулач (70)

«Олімпік»: Кичак, Лебеденко, Снурніцин, Цимбалюк, Завійський (А. Кравчук, 75), Політило (Романовський, 84), Бабенко, Альваренга (Беніто, 58), Тейшейра (Чогадзе, 85), Пасіч, Каргбо (Шахаб, 58).  Головний тренер: Ігор Климовський

«Ворскла»: Різник, Якубу, Чеснаков, Сапай (Челядін, 11), Пердута, Сємілєт (Д. Кравчук, 46), Пуцлін, Альюн, Васін (Щербак, 64), Степанюк, Кулач.Головний тренер: Юрій Максимов

Тренер: Сергій Долганський

Попередження: Тейшейра (45), Альваренга (47) – Сємілєт (38), Якубу (46), Різник (90+4)

Вилучений: Якубу (90+2, повторне попередженя).