“Ворскла” на останніх хвилинах матчу вирвала перемогу у “Зорі”

23 вересня у Полтаві завершився матч 9-го туру УПЛ, в якому “Ворскла” приймала луганську “Зорю”. Гра завершилася з рахунком 2:1. Перші два голи в цьому матчі були забиті в середині другого тайму. На 65-й хвилині Павло Ребенок відкрив рахунок – 1:0. Але, вже через 5 хвилин, на 70-й хвилині, гравець Зорі Олександр Караваєв його зрівняв – 1:1. Доля матчу була вирішена на 90-й хвилині гри, коли після навісу з кутового Василь Прийма зрізав м’яч під поперечину власних воріт – 2:1. Таким чином, Ворскла набрала 15 очок і випередила донецький “Олімпік” в таблиці, піднявшись на 4-е місце.

23 вересня 2018 р. 9 тур  УПЛ. м Полтава, стадіон Ворскла ім. О. Бутовського.

«Ворскла» – «Зоря» 2:1

Голи: Ребенок (65), Прийма (90, автогол) — Караваєв (71)

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур, Кобахідзе (Сергійчук, 42), Кравченко (Скляр, 74), Шарпар, Ребенок, Кулач (Карека, 83), Коломоец.

«Зоря»: Махарадзе, Тимчик, Сваток, Прийма, Михайличенко, Сілас, Харатін, Караваєв, Рафаель (Луньов, 85), Лєднєв (Кочергін, 72), Громов (Леонардо, 66).

Попередження: Чеснаков, Даллку, Кулач, Сергійчук, Шуст –  Михайличенко, Рафаель, Караваєв.