«Ворскла»  обіграла «Металіст-1925»

Харківський «Металіст-1925» здобував очки в нинішньому сезоні лише в домашніх матчах, у той же час «Ворскла» поки не програвала в домашніх стінах. Продовжилися обидві серії й після звітного поєдинку.

Відкрили рахунок господарі наприкінці першого тайму, коли капітан команди Чеснаков вдало зловив скидку головою від Скляра й ударом від правого кута штрафного майданчика поцілив у ворота. Щоправда, незабаром після перерви харків’яни отримали шанс відігратися, заробивши пенальті, але Батюшин не зміг переграти голкіпера з 11-метрової позначки.

У підсумку, трохи згодом гості пропустили ще один гол, коли Скляр записав на свій рахунок ще одну гольову передачу, простріливши з правого флангу, щоправда, результативний удар по своїх воротах завдав захисник «Металіста-1925» Євген Ткачук. Примітно, що футболіст, який відзначився «самострілом», протягом п’яти років, у 2010–2015-му, захищав кольори саме «Ворскли». Ось такий подарунок своєму колишньому клубу вийшов…

20 серпня 2021 року, 19:30. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. 4826 глядачів. +22 градуси.

«Ворскла» — «Металіст» 1925 – 2:0

Голи: Чеснаков (41), Ткачук (55, автогол).

На 47-й хвилині Батюшин не реалізував пенальті (воротар).

«Ворскла»: Різник, Чеснаков, Тамм, Бондаренко (Яворський, 90),  Пердута, Тілль (Нестеренко, 88), Челядін, Якубу (Кушніренко, 90), Скляр (Вакула, 72), Кане (Пешич, 90) — Степанюк.

Головний тренер: Юрій Максимов

«Металіст 1925»: Сидоренко, Шершень, Єрмаков, Є. Ткачук, Западня (Ченбай, 84), Дмитренко (Ременюк, 64), Криськів, Габелок (Кравченко, 83), Протасов (Савін, 70), Фабіньо, Батюшин (Задерака, 64).

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Пердута, Якубу — Фабіньо, Ременюк, Савін.