Ворскла перемогла Зорю

У матчі 25-го туру чемпіонату України “Ворскла” обіграла претендента на “бронзу” – “Зорю” тим самим позбавила луганський клуб шансів посісти третє місце. Матч в суботу в Запоріжжі на “Славутич-Арені” завершився з рахунком 2:1 на користь команди Василя Сачкa.
“Зоря” завдяки голу Філіпа Будковского вийшла вперед на 12-й хвилині. Однак у другому таймі гості змогли зрівняти рахунок, а потім і перемогти. На 46-й хвилині забив Дмитро Хльобас, а на 85-й Антон Шиндер реалізував пенальті.

25 тур. 7 травня 2016. 17:00.
Запоріжжя. «Славутич-арена».
Зоря – Ворскла 1:2
Голи: Будковський, 12, Хльобас, 46, Шиндер, 85 (з пенальті)Зоря: Н. Шевченко, Опанасенко, Сиваков, Форстер, Каменюка – Гордієнко (Гречишкін, 73), Чайковський (Танковскьий, 55) – Караваєв, Тотовіцький, Петряк (Любенович, 58) – Будковський

Ворскла: Непогодов, Сапай, Даллку (Чеснаков, 20), Дитятьєв, Сімінін – Бартулович (Ребенок, 74), А. Ткачук, Скляр, Хльобас – Коломієць, Шиндер (Довгий, 90 + 1)

Попередження: Каменюка, Сапай, Шиндер, Дитятьєв, Коломієць, Скляр, Чеснаков, А. Ткачук.

Вилучення: Сапай, 87