«Ворскла» перемогла «Олександрію» і догнала «Динамо»

У 7 турі чемпіонату УПЛ Полтавська «Ворскла» грала в Олександрії на КСК “Ніка” проти місцевої команди. Василь Сачко на цей матч виставив такий склад: Ткаченко, Сапай, Даллку, Пердута, Чижов, Чеснаков, Кравченко Д., Ребенок, Шарпар, Кадимян, Коломоєць. В запасі залишились Сарнавський, Загорулько, Кулач, Луценко, Одарюк, Остапенко, Ткачук.

Тренер «Олександрії» Володимир Шаран після важкого недавнього матчу Ліги Європи проти Білоруського «БАТЕ» випустив на поле таких футболістів: Паньків, Бацула, Бондаренко, Банада, Пасаєв, Сітало, Каленчук, Цуріков, Грицук, Полярус, Куліш. Серед запасних гравців були: Чорній, Рудик, Старенький, Чеботаєв, Пономарь, Запорожан, Шкіндер.

Вже на 26 хвилині матчу «Ворскла» могла вийти вперед. Володимир Чеснаков пробив по воротах господарів і лише стійка врятувала. Проте вже через 2 хилини після чудової розрізної передачі від Чеснакова Коломоєць віддав пас на дальню стійку, де Павло Ребенок переправив м’яч у ворота господарів – 0:1. Удругому таймі пошкодження отримав захисник “ворсклян” Олександр Чижов і Сачко був змушений замінити його, випустивши Ткачука. Наприкінці матчу більше атакувала «Олександрія», а полтавці всіма силами намагались втримати рахунок, як наслідок, по жовтій картці отримали Адрін Даллку, Вячеслав Шарпар і воротар Олександр Ткаченко. А на 85 хвилині Ткаченко двічі врятував ворота полтавчан, зреагувавши після рикошету від захисника, а потім лежачи парирував добивання Грицука. «Ворскла» вистояла і здобула мінімальну перемогу на виїзді.

Після цієї перемоги «Ворскла» зрівнялася очками із Київським «Динамо», яке в цьому турі не поїхало на гру у Маріуполь.