Ворскла перемогла сербський Напредак

Полтавська Ворскла у першому товариському поєдинку на другому навчально-тренувальному зборі в турецькій Анталії перемогла сербський Напредак з рахунком 3:2.

Всі голи команди забили в першому таймі. Спершу на 10-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Кулач, через 3 хвилини Джуро відновив рівновагу.

Після чудової комбінації Гіоргадзе знову вивів “біло-зелених” вперед.

На 35-й хвилині після розіграшу кутового зумів забив Кобахідзе. Однак, останнє слово в матчі було за сербами які зуміли забити ще один м’яч відзначився Вукановіч.

Наступний контрольний поєдинок Ворскла зіграє 2 лютого проти тбіліського Динамо.

30.01.2018 ТМ. Туреччина, Чолаклі.

“Ворскла” (Полтава)  – ФК “Напредак” (Крушевац Сербія) 3:2

Голи: Кулач, 10, Гіоргадзе, 18, Кобахідзе, 25 – Джуро, 13,  Вукановіч, 27.

“Ворскла: Ткаченко (Каневцев, 55), Гіорградзе (Остапенко, 65), Чижов (Даллку, 55), Пердута (Луценко, 85), Сапай, Кравченко (Сидоренко, 75), Шарпар (Глущук, 65), Кобахідзе (Одарюк, 55), Кулач (Васін, 46), Ребенок (Кадимян, 46), Коломоець (Шаповал, 65).

ФК “Напредак:Петрович, БорахиджасевичМіладінович, Костик, Петрович, ЕскичВулічСекудика,Николіч, Вуканович, Джуро

У другому таймі на заміну виходили: Яхоковіч,Байик, МаркоскиБасракМилисавсевічНдяє, Максвел, Русевич.