Ворскла поступилась Луганській Зорі

У матчі 9 туру чемпіонату України Ворскла у Запоріжжі на стадіоні “Славутич Арена”поступилась Зорі з рахунком 2:1.
У першому таймі команди порівну володіли м’ячем, але гострішою в атаці була “Зоря”. Яка на 42-й хвилині перетворила ігрову перевагу у гол. М’яч на свій рахунок записав Любеновіч.
В другому таймі “Зоря” знову активніше діяла в атаці й під завісу поєдинку змогла подвоїти рахунок. На 83-й хвилині Ліпартія віддав пас на Паулінью, а бразилець, відправив м’яч у сітку воріт Непогодова.
Ворскла змогла відквитати один м’яч на п’ятій доданій хвилині зустрічі, забитим голом відзначився Дитятьєв.

Субота, 19:30. Стадіон «Славутич-Арена», Запоріжжя. 1500 глядачів .

Зоря” (Луганськ)– “Ворскла” (Полтава) 2:1

Голи: Любеновіч, 42 хв, Паулінью 83 хв, Дитятьєв 90+5 хв.

«Зоря»: Олексій Шевченко, Михайло Сиваков, Рафаель Форстер,  Євген Опанасенко ( Едуард Соболь, 46), Микита Каменюка (К),  Артем Гордієнко, Дмитро Гречишкін, Іван Петряк, Олександр Караваєв, Желько Любенович (Джаба Ліпартія, 75), Владислав Кулач (Пауліньо, 63).

Запасні:  Ігор Левченко, Артем Сухоцький, Ігор Чайковський,  В’ячеслав Чечер.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

«Ворскла»: Дмитро Непогодов, Сергій Сімінін, Ігор Пердута, Олександр Кобахідзе (Дмитро Хльобас, 75),  Санжар Турсунов,  Володимир Чеснаков (К) ( Младен Бартулович, 80), Юрій Коломоєць (Артур Загорулько, 66),  Олег Голодюк, Дмитро Кравченко,  Олексій Дитятьєв, 79. Андрій Пилявський.

Запасні : Богдан Шуст, Вадим Сапай, Богдан Мельник, Павло Ребенок.