“Ворскла” програла “Зорі” у стартовому матчі нового сезону УПЛ

Команда Віктора Скрипника занадто багато помилялася в обороні. В результаті три очки здобула команда з Луганська.

23 серпня, у матчі 1-го туру УПЛ луганська «Зоря» зіграла з полтавською «Ворсклою». У першому таймі оборона полтавців занадто багато помилялася, причому навіть у простих ситуаціях.

На 6-й хвилині Різник подарував суперникам м’яч передачею на лівий фланг захисту, а потім збив Крістіана в штрафному. Назарина не залишив шансів кіперу полтавців – 1:0.

Безбородько на 30-й хвилині обійшов Різника та пробив у порожні ворота – 2:0.

Після перерви все той же Безбородько після пасу Кабаєва пробив точно у дальній кут – 3:0.

Полтавцям вдалося забити лише м’яч престижу — Олійник із пенальті пробив під праву стійку – 3:1.

23 серпня 2022 року,  15:00. Ужгород, стадіон «Авангард». Без глядачів. Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

«Зоря» – «Ворскла» – 3:1

Голи: Назарина (6,  з пенальті), Безбородько (30, 53) – Олійник (74, з пенальті)

«Зоря»: Мацапура, Чурко, Безбородько (Нагнойний, 64), Кабаєв (Вантух, 86), Булеца (Мишньов, 64), Назарина (Бражко, 86), Імереков, Батагов, Крістіан Даль (Русин, 79), Данченко, Сміян.

«Ворскла»: Різник, Скляр, Еннур Тотре (Козиренко, 69), Олійник, Степанюк, Чеснаков, Бацула (Мельничук, 68), Марлісон (Сулейманов, 67), Челядін (Яворський, 75), Толі, Феліпе Родрігес (Крупський, 84).

Попередження: Бацула (14), Скляр (66).