Ворскла стартувала з нічиєї

У стартовому матчі першого туру чемпіонату 2015/2016 Полтавська Ворскла приймала Волинь. Команди дуже обережно розпочали, складалося враження, що саме гості грають першим номером, а господарі на контратаках.

І така тактика могла допомогти «Ворсклі», яка щонайменше тричі могла використати позиційні помилки оборони Волині. Але або гості в останній момент заважали господарям, або ж підопічним Сачка просто не таланило, особливо Шиндеру, який пробив у падінні головою повз стійку із 6 метрів…

А на 58-й хвилині Волинь несподівано відкрила рахунок. Мемешев виходив би на ударну позицію, але проти нього небезпечно зіграв Сапай. Арбітр міг би призначати пенальті, але м’яч відскочив до Кобахідзе, який вразив ворота Богуша. На 81-й хвилині новачок Ворскли Бартулович, який щойно вийшов на заміну, навісив зліва, Шиндер прийняв м’яч на груди і другим дотиком на льоту вколотив м’яч у кут – 1: 1. Ворскла побігла за перемогою, але у підсумку – нічия. Бойова і безкомпромісна.

Ворскла – Волинь 1:1

Голи: Шиндер (81) – Кобахідзе (58)

Ворскла (Полтава): 31. Богуш, 3. Сімінін, 4. Даллку (к), 6. Скляр, 7. Громов (99. Міщенко, 87), 8. Ткачук А., 11. Шиндер, 23. Сапай, 34. Ткачук Є., 39. Ковпак (30. Бартуловіч, 61), 77. Турсунов (24. Бараннік, 79)

Запасні: 12. Непогодов, 17. Чеснаков, 40. Пердута, 54. Дитятьєв.

Волинь (Луцьк): 1. Шуст, 23. Насонов, 15. Жуніч, 13. Шабанов, 14. Польовий, 8. Політило (к), 4. Кравченко, 9. Мемешев, 30. Гуменюк (94. Хомчнко, 74), 19. Кобахідзе, 29. Діденко

Запасні: 42. Неділько, 16. Шіш, 93. Приндета, 18. Логінов, 38. Петров, 59. Деда

Арбітри матчу: С.Березка (Київська обл.) – В.Матяш (Донецьк), В.Висоцький (Запоріжжя).

Попередження: Насонов (19), А. Ткачук (28), Діденко (48), Скляр (51), Шабанов (55), Даллку (56), Кравченко (68), Є.Ткачук (69), Жуніч (71).