Ворскла у меншості на виїзді перемогла Маріуполь

25 листопада полтавська Ворскла у 17 турі чемпіонату України на виїзді перемогла ФК Маріуполь з рахунком 1:0.
Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а на початку другого червону картку за жорсткий підкат отримав Олександр Скляр. Граючи у меншості полтавці відійшли в оборону розраховуючи на контратаки.

На 79 хвилині поєдинку одна з таких контратак ледь не призвела до гола, але удар Ребенка голкіпер перевів на кутовий. Розіграш, якого призвів до удару головою Чеснакова, але Худжамов врятував господарів знову витягнувши м’яч з під поперечини. Другий поспіль кутовий став результативний, після подачі від прапорця м’яч потрапив до Шарпара той пробив, але удар заблокував захисник, після добивання тог же таки Шарпара голкіпер був безсилим 0:1.

Таким чином, Ворскла набирає 25 очок, й виходить на четверте місце.

25.11.2017 р. 17 тур УПЛ м. Маріуполь. ст. “Іллічівець”. 4129 глядачів.

ФК Маріуполь – Ворскла (Полтава) 0: 1

Голи: Шарпар 79 хв.

ФК “Маріуполь” Худжамов, Неплях, Яворський, Білий, Кирюханцев, Вакуленко, Танковський (Тотовицький, 46) Мишньов, Болбат (Борячук, 69) Кожанов (Чурко, 65) Фомін

Запасні: Левченко, Насонов, Тищенко, Кисіль